Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magyar férfiak kifejezetten...

A magyar férfiak kifejezetten szeretnek főzni?

Figyelt kérdés
2023. máj. 18. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak az amerikaiakkal tudom őket összehasonlítani, náluk biztosan főzősebbek, de azért van olyan elvált, negyvenes férfi haverom, aki egy rántottát is alig mer sütni, es ha rászánja magát, el is rontja.
2023. máj. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem a 40-50 feletti korosztályban több az olyan férfi, aki szeret sütni, főzni, bográcsozni és kerti grillezgetni. Nem valószínű, hogy többségben vannak, viszont saját tapasztalatok alapján többen vannak, mint a sütni vágyó fiatalok.

A saját korosztályomból rajtam és a testvéremen kívül egyetlen olyan embert ismerek, aki szeret sütni.

2023. máj. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Hát max pálinkát:D


A bográcsozás, grillezés és egyéb kerti kajakészítésről meg annyit, hogy ja, a férfiak szeretik... csak az egész úgy kezdődik, hogy

1. asszony elmegy a boltba és megveszi az ételt.

2. Asszony feldarabolja és megfűszerezi/bepácolja az ételt

3 Asszony kiviszi a kertbe tálcán az előkészített ételt

4. Férfi beledobja bográcsba / felrakja a rácsra, tűzre

5. Férfi kevergeti, ha kell még fűszer, szól asszonynak, hgoy hozza a fűszert

6. Férfi leveszi az ételt a tűzről


Férfi büszke, hogy egyedül elkészítette az ételt:D


És jóó, tudom, sarkos, de igazából még nem láttam az ellenkezőjére példát, pedig rendszeresen sütögetünk sok emberrel:D

2023. máj. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

#3


Sajnálom, hogy nem ért ennél kellemesebb tapasztalat ilyen téren. Én is láttam már rá példát, de láttam már arra is, hogy teljesen egyedül csinálja vagy a feleség vagy a férj.


Szeretek az ősökkel főzni és ott teljesen rendben megy a munkamegosztás. Amikor a szomszédnál van valami kerti dolog, ott is általában rendben megy minden. Egy időben a csak férfiakból álló kerti összeruccanás is divat volt.

2023. máj. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

A férfiak nem szeretnek, hanem kénytelenek főzni ha enni akarnak, mivel a mai nők többségének csupán annyi a főzőtudománya, hogy tudnak egyedül is pizzát rendelni.


Ezért is van az a sok válás.

A nő azt hiszi, hogy a pasi mindent meg tud majd szerelni otthon,

A pasik meg azt hiszik, hogy a nők tudnak főzni.

2023. máj. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak a saját nevemben vélem korrektnek az állásfoglalást.

Én nem szeretek, ill. tudok főzni.

Sem kedvem, se tudásom, se idegem, szorgalmam nincs ahhoz, hogy egy konyhában gányoljak bármit is.

Volt már példa arra, hogy főzni szándékozott tojást, teát, rántottát égettem oda...

Komoly gondban lennék, ha a feleségem előbb távozna el az árnyékvilágból, mint én.

2023. máj. 19. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
92%

Még anno,házas koromban megtanultam főzni.Megtetszett nagyon.

Válás után pedig teljesen ellátom magam,minden téren, amibe a főzőcske is beletartozik.Vendégek nagy örömére igyekszem valami finomat produkálni,ha jönnek és ami a fő,hogy eddig túlélte mindenki:)

A főzés öröme is az egyik része annak,a szabadságom mellett,hogy többé nő nem lehet az életemben.

Soha ilyen szabad és kiegyensúlyozott nem voltam,mint a válás óta.

2023. máj. 19. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!