Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg? Nem értem, nem így...

Tényleg? Nem értem, nem így gondolom.

Figyelt kérdés

[link]

Jellemzői:

"Az oldal anonim volta komoly emberjogi kérdéseket vet fel (az oldal túlságosan is alkalmas identitáslopásra, más nevében történő manipulációra)".



2023. szept. 2. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A wikipédián lévő vélemény számomra nem mérvadó a gyakorkerdesek.hu-ról.


Szerinted itt a gyakorin hány embernek lopták el az identitását és hány embert manipuláltak sikeresen?

2023. szept. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdésben megfogalmazott állítás nincs így.
2023. szept. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Azért olvastam már egyes hírességekről, hogy patkànyfejű, meg ronda, meg megbxxxnám, stb. Meg hogy az egyik a másikat ostobának nevezi, meg ilyen-olyan szerencsétlennek. A válaszok sem mindig hasznosak. Kapcsolati gondoknál mondják, hogy "kuka", vagy tuti megcsal, pedig lehet, hogy teljesen más a gond, meg a megoldás is. Akkor vannak a nő/férfi/ember/állat gyűlölők. Meg már többször felismertek kérdezőt, mert annyira részletes volt. Szóval, igen. Egyetértek.
2023. szept. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
*Meg, hogy
2023. szept. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A szexualitas kategoriaban allandoan megy a pedofilia es az incest, valamint a perverziok normalizalasa. Lenyegeben ez is manipulacio. :)) Buta kis tinik valosagat elferditik az itteni pervik.
nov. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!