Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Adnád valaha is az életed...

Adnád valaha is az életed azért amiben hiszel?

Figyelt kérdés

Emberi tudatlanságból adódóan emberek százezrek életét teheti tönkre egy bélyeg amit az emberek olyan könnyen ragasztanak másra, hogy fel sem fogják mit is mondanak és mit is tesznek.


Bárki aki felszólalna és a valóságot szólná azt elhallgattatjátok mert képtelenek vagytok tovább látni azon mint amit hisztek.

Ugyanígy bárki is ha kicsit is egyetért a megbélyegzettel nem mer felszólalni mert fél, hogy Ő is megkapja a halálos bélyeget.


Bárki, mindenki aki megbélyegzett és felszólal, azt mondjátok neki "csak magát védi, kifogásokat keres".

Mi van akkor ha ez a megbélyegzezz személy elveszi ennek a lehetőségét tőletek és nem magáért, hanem az ártatlanokért akit megbélyegeztek szól fel?


A nevem Norbert, 26 éves, és a világ által ártatlanul megbélyegzettek közé tartozom akit úgy neveztek PEDOFIL.


Hiszek valamiben ami bebizonyítja, hogy emberek százezrei szenvedhetnek ártatlanul a világban akiknek semmi közük a pedofíliához mégis megkapták a bélyeget.


Ezekért az emberekért fogok felszólalni a közeljövőben, hogy megpróbáljak esélyt adni nekik az életre, és ezért képes vagyok az életem adni.


Nagyon szívesen megnézném mit fog az emberiség kitalálni ha én, mint maga a felszólaló már nem leszek, mit találtok ki, miért szólaltam fel, de erre nem lesz lehetőségem.


Mégis mi az amiben te hiszel és az életed adnád érte?

Jobbat is kérdezek.

Ki az akire azt mondod az életednél is jobban szereted és ösztönösen is képes vagy egy kés elé ugrani azért, hogy megvédd szerelmed, vagy szeretted?


Ez nagyon érdekel.

Köszönöm válaszaitokat



2023. szept. 4. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

Volt ilyen,akit az életemnél is jobban szerettem,egy valaki az életemben.

De ő ezt nem értékelte, eldobott magától, ezzel nekem nagyon sok lelki és egyéb szenvedést okozott.

De nem haragszom rá, hiszen szerettem, szerelemmel,őszintén.

2023. szept. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom, hogy képes lennék e rá. Szép és önzetlen dolog lenne azt mondani, hogy igen, persze,de tulajdonképpen fogalmam sincs.
2023. szept. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszek abban, hogy érdemes mártírkodni, szóval én nem adnám ilyenért az életemet.
2023. szept. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!