Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vannak már az 5 órás...

Miért vannak már az 5 órás reggeli vonaton is ennyi lejmoló keselyű?

Figyelt kérdés

Zaklatni a munkába,iskolába igyekvőket. Pénzt,cigi, a gyerekektől még a fornettit is el akarnák kérni. A gyengébbek mellé még le is ülnek, majd kóstolgatják, hogy " azért nem adsz semmit,mert utálod a cigányokat,mi?"


Jegy egyiknél sincs, kalaúz sehol


2023. szept. 7. 07:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
31%
Én szeretem őket, mert szembesítem őket, hogy mekkora vesztesek, és röhögve otthagyom őket. Jól esik a lelkemnek.
2023. szept. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%

Ha az elsőnél nem is, a második alkalommal kellett volna a szolgáltatónál jelezni, hogy ilyen problémák vannak.

Te is tudod, hogy miért vannak. Mert valahogy meg kell élni, és máshogy nem tudnak.

2023. szept. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
36%
Lesz4rja a kalaúz. Nem mernek hozzájuk se szólni.
2023. szept. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy volt, hogy testkamerát kapnak, hogy ne féljenek eljárni, a majmok meg emberkedni? Vagy az csak néhány kritikus vonalra jutott?
2023. szept. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
En elszoktam bújni előlük. Latom hol szállnak fel es megyek is az ellenkező vagonba
2023. szept. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%

"Mert valahogy meg kell élni, és máshogy nem tudnak."


Jaja, a munka büdös 🤣🤣🤣

Imádom, amikor elő akarják adni, hogy nincs munkahely, egy olyan tömegközlekedési eszközön, ami tele van munkába igyekvő emberrel 🤣🤣🤣

2023. szept. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk egy 9 tagú családdal 1 szobában nekem se lenne kedvem vallásfilozófiát tanulni.
2023. szept. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Metionin ***** válasza:
84%
Mert a munkába/suliba menős járatokon egyrészt sokan vannak ergo könnyebb lopni, másrészt a diákokat könnyebb megfélemlíteni, sokan inkább odaadják amit kérnek, mert félnek. Én már jó régen voltam gimis de a reggeli buszon mindig megvolt hogy xyz faluknál felszállnak ezek az egyedek, jegy, bérlet nuku de a sofőrnek odavillantják a bicskát és az máris kussol. Aztán a buszon meg hazafelé a megállóban zaklatták a gyerekeket, a lányokat fogdosták, kéregettek, a kisebbektől simán elvették pl. a kaját. Ha a sofőr szólt volna, családostul mentek volna rá valamelyik este. Ilyen undorító élősködő férgek mindig voltak és lesznek is sajnos. Lenne rá persze megoldás, csak ugye az "rászizmus".
2023. szept. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

"Mert valahogy meg kell élni, és máshogy nem tudnak."


Mert ugye elmenni dolgozni az ismeretlen fogalom, de így biztos egyszerűbb élni, másokat indokolatlanul zaklatni felelősségre vonás nélkül. Pedig ezek ellen zéró toleranciával, szigorúan kéne fellépni. Amúgy meg a qva anyukáját az összes erőszakos tarháló bunkó rohadéknak.

2023. szept. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Shaddark ***** válasza:
100%

"Lenne rá persze megoldás, csak ugye az "rászizmus"."

Szerintem bűnözőket helyretenni nem rasszizmus.

Tök mindegy fehér vagy fekete követ el bűntényt - ha megkülönbözteted őket e szerint az a rasszizmus.

2023. szept. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!