Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is szereti rajtam kívül...

Más is szereti rajtam kívül nagy wczés után vizes wcpapírral megtörölni ottan?

Figyelt kérdés
Szerintem sokan nem csinálják, csak megtörlik szárazon. Én meg konkrétan le is mosom róla így. Utána olyan jó érzéssel jövök ki a klotyóról, mintha újjászülettem volna.
2023. szept. 7. 10:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Én általában itthon végzem,valahogy majdnem mindig úgy jön ki időben.

Minden alkalommal persze a papír használata után egy erre használatos szivaccsal pluszban megmosom ott,majd egy szintén erre használt kis türcsivel megtörlöm,amit majdnem minden este kimosok.

Ha néha napközben valahol nincs e fajta "tisztálkodásra" lehetőség,persze nem halok bele.

2023. szept. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Szinte mindig 2-3 perc alatt végezni szoktam én is, nagyon ritka még az 5 perc is.


Sokszor szokott olyan lenni, hogy megtörlöm és nincs ott semmi. Konkrétan, mint a kutyáknak vagy más állatoknak. :D Bár én akkor is törlök rajta egy vizes papírral, mert olyan jó érzés 100%osan tiszta seggel távozni a wcről. :D

2023. szept. 7. 21:06
 13/19 anonim ***** válasza:

"megtörlöm és nincs ott semmi"


Nem feltétlenül, de ez az egyik ismertetőjele az egészséges székletnek. Jó hogy le nem zuhanyoztok utána :D

2023. szept. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Idegen helyen beviszek pár méter bevizezett wcpapirt, és azzal nedvesítem be a többi papirt. Vagy egy dezodor kupakjában viszek be vizet.
2023. szept. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nekem van a táskámban babáknak való nedves popsitörlő, lehet kiröhögni, de idegen helyen én azt viszem magammal. Otthon meg segget mosok.

De ez szerintem a legtöbb embernek amolyan kis rituálé, van, aki újságot olvas közben, van, aki sudokut fejt, egy haverom állandóan a főnöke e-mailjeire válaszol kulélás közben, mert utálja azt az embert, meg a melót is, és ez a szegényes elégtétele, hogy "haha, szarás közben írtam neki". Ennél szerintem sokkal értelmesebb, vagy hasznosabb, ha utána rituálénk van, pl. bidé használata (már ahol elérhető), vagy valami tisztálkodás, vagy mondjuk mindig zuhanyzás előtt intézni, ilyesmi.

2023. szept. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
A fogyasztói társadalom a halál civilizációja. Azt hiszem megértünk a pusztulásra. Már az sem elég, hogy szimplán beleszarunk az ivóvizbe és azt gondoljuk milyen kultúraltak vagyunk. Úgy gondolom igaza volt nagyanyámnak mikor nem engedte, hogy "segitsünk" neki. Elvolt water cleaning, papír stb. nélkül. "Fiam nem szarunk bele az ivóvizbe". "Papírra nem adok pénzt"
2023. szept. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
16# Érdekelne az alternatíva.
2023. szept. 11. 09:59
 18/19 anonim ***** válasza:

17#

Bárcsak tudnám. Talán azért mert úgy élt, meg olyanokat evett amitől nem fosott. Ha néha mégis elrontotta a hasát valami levéllel megtörölte. Amúgy tele volt az árnyékszék kerti maradványokkal. Szinte mindent a kertjéből oldott meg. Havi összköltsége kb. 10 ezer forintnak megfelelő volt. Csak az utolsó néhány hetére berakta nagybátyám idősek otthonába. Szinte mindegy volt, mert csak szenvedett abban a néhány hétben.

2023. szept. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Ebből a maszlagból nem derült ki semmi. Jó napot.
2023. szept. 11. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!