Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hajolástól lehet gond? 26...

Hajolástól lehet gond? 26 hetes vagyok,és lehajoltam a gáztűzhely aljához megtörölni,erre nagyon be keményedett a hasam kicsit fáj is.. Okozhat gondot?

Figyelt kérdés
2022. dec. 1. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. dec. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne paràzz ennyire,szintèn 26hetes kismama.Napi szinten hajolok èn is,a kisfiamnak bekötni a cipőjèt,a jàtèkokèrt.Nem lesz semmi gond.Szedj több magnèziumot.
2022. dec. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%

Hajolás helyett a guggolás jobb és mindig legyen melletted valami, amivel feltudod húzni magad ebből a pozícióból. 😀

Igaz nem 26 hetesen, hanem màr az utolsó napokban, de én egyszer a földön maradtam. Nem volt semmi amibe kapaszkodhattam volna. 🤣

2022. dec. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A hátad miatt én is inkább a guggolást javaslom. Egy idő után úgysem fogsz tudni kényelmesen hajolgatni.


#3. Szegény Te. 😁😍

2022. dec. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!