Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki aki 19 éve nem dohányzo...

Valaki aki 19 éve nem dohányzott miért szokott vissza vajon? Azt mondja, csak úgy, de nem hiszem ezt el...

Figyelt kérdés
2023. szept. 9. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Cigiről nem lehet leszokni,csak abbahagyni.De a test,és a szervezet évtizedek múlva is emlékezni fog a mozdulatokra,az aromára,a nyugalomra,a boldogságra,amit a finom lágy füst,és a nikotin okoz...azz hiszem rá is gyújtok...
2023. szept. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Mert egyszer már függött az anyagtól (nikotin), így az idegrendszere gyorsan emlékezik. Tulajdonképpen drogfüggőségről beszélünk, hisz a nikotin többek között az agy jutalmazó rendszerére hat.
2023. szept. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Honnan tudná bárki is..?
2023. szept. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3. Onnan, hogy lehetnek válaszolók, akik évtizedes kihagyás után íjra pöfékeltek, és ha ők elmondják az okát, közte lesz az általan ismert személy igazi oka is.


1., 2., köszönöm, végülis ugyanazt írtátok... Hogy emlékszik a "jóra" régről...


Arra gyanakszom, a stressz miatt pöfékel újra. De ezt se mondta, hogy ez az oka. Annyit ismételgetett, hogy csak úgy; meg hogy 19 évig szünetelt, és most újra szívja. Meg hogy a kollégái is mind szívják (pedig kórházban dolgozik).

2023. szept. 10. 00:19
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

Nagyon stresszhelyzet miatt simán előveszik. Anyám nem szívta 1 éve, elvált a párjától és rá is gyujtott.

Viszont van ismerösöm aki szívta kb 30 évig és 1 év után miután lerakta már szószerint undorodik a szagától és nem is tudja hogy tudta szívni. Szó szerint ha más cigizik öklendezik és megy is ki arról a helyről ahol rágyujtottak.

2023. szept. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is letettem a cigit, akkor már 5 éve, nem is hiányzott. Baleseteztem a kocsival(nem sérült meg senki), akkor az ideg miatt kértem egy szál cigit. De utána nem szoktam vissza, meg tudtam állni.

Lehet, hogy az ismerősödnél is hasonló ok van a háttérben, csak nem akarja veled közöni.

2023. szept. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!