Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megfigyeltétek már ezt a...

Megfigyeltétek már ezt a jelenséget a gyakoris felhasználóknál?

Figyelt kérdés

Vannak akik bunkóznak a kérdezővel. Nagyrészt az első kommentek között, ha elég gyorsak. Tegyük fel kiírok egy kérdést. Jön a belémkötő emberke. Én visszaírok neki egyből, lehet én is támadok, de lehet csak értetlenkedek és belekérdezek abba, amit mond. Na akkor kommentháború alakul ki, a belémkötő ngyon durvákat ír. Viszont ha nem reagálok erre semmit és más sem, majd két nap múlva válaszolok neki, akkor írhatok bármit, ő már nem fog válaszolni.


Gondolom lenyugszik addigra és amikor látja, hogy válaszoltam, már nincs kedve f.aszkodni :D


2023. szept. 13. 13:22
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
44%
Én még sosem találkoztam ilyennel itt.
2023. szept. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
60%
Nem
2023. szept. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
69%

A legkeményebb arcok személyes üzenettel jönnek. Ezt ma kaptam... A sztori onnan indult, hogy a kérdezőnek a macskái behordják a lakásba az egeret a közeli erdőből, aztán írtuk, hogy hát a macskának az a dolga, hogy összeszedje az ilyet a porta körül.


Imádom a srác kifinomultságát, valahogy megnyugtat, hogy egy közelharci kiképző ennyire a szívén viseli a cickányok meg egerek sorsát! :) Olyan édi!


"ha 18+ -os vagy akkor adok neked egy címet és eljöhetsz keménykedni, XI. kerületben lakom, a nap bármely szakában jöhetsz de ne egyedül gyere, azért, hogy legyen aki elvigyen majd a korházba. Testiépségedért meg az IP címedért felelőséget nem vállalok. Gyagyára verlek 2 danos 39 éves harcmester vagyok 11 éveskoromtól harcműszettel foglalkozom, másodlagos munkám heti 2 nap: csüt/ kedd a magyarkommandósok közelharcikiképzése. Szerinted egy panel prolit ne nyelnék le keresztbe, jöhetsz nekem automatafegyverrel is, meg egyszer mondom ne egyedül gyere."

2023. szept. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
61%
Úristen
2023. szept. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
74%

El tudom képzelni, hogy a magyar állam ilyen pszichopata őrülteket alkalmaz kiképzésre. A vezetésre nézve teljesen reális:)


Én akkor szoktam nekiesni a kérdezőnek, ha szerintem baromság, amit ír, illetve egyértelmű, hogy ő a hunyó. Ha érdekel a válasza, akkor még válaszolgatok neki, de aztán a kérdést kiveszem a figyeltek közül és többet nem írok semmit, mert nem látom a reakciókat:) Többnyire bejön a sejtésem, hogy a kérdezővel komoly problémák vannak.

2023. szept. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
67%
Hármason besírtam :D
2023. szept. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
69%
3:)))
2023. szept. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
70%
Hasonlóan vagyok mint az 5-ös. Tegnap is volt egy kérdés hogy a kérdező úgy akar állásokra jeletkezni hogy nem küld önéletrajzot, aztán reméli hogy emiatt felhívják. Na az ehhez hasonló kérdéseknél nagyon vissza kell fognom magam hogy csak körbeírjam neki hogy egy idióta.
2023. szept. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
74%

#3 XD

Ha valaki nem ismerné a gyakorikérdéseket, ezzel az üzenettel magyaráznám el neki, hogy mi ez az oldal. :D

2023. szept. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
42%
3-as a jóisten áldjon meg, te ezt elhiszed? Ez az illető vagy egy 12 éves gyerek, vagy egy 25 éves mamahoteles incel, akinek anyu tockost ad, ha észreveszi hogy már megint gyakorizik mosogatás helyett.
2023. szept. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!