Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megfigyeltétek már ezt a...

Megfigyeltétek már ezt a jelenséget a gyakoris felhasználóknál?

Figyelt kérdés

Vannak akik bunkóznak a kérdezővel. Nagyrészt az első kommentek között, ha elég gyorsak. Tegyük fel kiírok egy kérdést. Jön a belémkötő emberke. Én visszaírok neki egyből, lehet én is támadok, de lehet csak értetlenkedek és belekérdezek abba, amit mond. Na akkor kommentháború alakul ki, a belémkötő ngyon durvákat ír. Viszont ha nem reagálok erre semmit és más sem, majd két nap múlva válaszolok neki, akkor írhatok bármit, ő már nem fog válaszolni.


Gondolom lenyugszik addigra és amikor látja, hogy válaszoltam, már nincs kedve f.aszkodni :D


2023. szept. 13. 13:22
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem simán hihető, bár az általam ismert 2 danosak nem voltak ilyenek, igaz, hogy mi egy nagyon konszolidált sportot űztünk. A keményebb klubokban voltak hasonló arcok, alig fértek el a teremben az egojuktól.
2023. szept. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
81%

Én lepontozom és jelentem az ilyet. Nincs kedvem vitázni.

Azt se akarom hogy a kommentekben ennek a baromnak a vicceskedő/kötekedő hozzászólására válaszoljanak és a kiírt kérdésem pedig megválaszolatlanul maradjon

2023. szept. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
28%
Nah, a jelentgetés a másik:)
2023. szept. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
78%
A jelentgetés normális dolog, ha minden kérdés kinn maradna, amit kiírnak, akkor nem sok látogató lenne itt.
2023. szept. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
78%
Simán trollkodni akar de napok után màr nem èrdekes számára vagy észre se veszi és keres mást. Ez erről szól
2023. szept. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
42%

#3 vagyok, van tovább is, ez most jött! Tündéri a srác!


"Ezt nem írnám le de nem azért mert titkos hanem mert így rá tudnál keresni a sz.azonosságomra. Az maradjon csak rejtve amíg nem ismerjük egymást személyesen.

Ha nagyon kíváncsi vagy akkor kérd el a címemet és találkozunk és ott bemutatkozom neked, de még egyszer mondom úgy gyere csak el, hogy hozol magaddal minimum egy de inkább három havert, hogy eltudjanak vinni.

ha egyedül jössz és látom a kapukamerában, hogy egyedül álldogálsz bejárati kapum előtt mint egy fasz akkor rád engedem a vad németjuhászaimat amiből egyből három van. Nyár elején a két németjuhászom lenyomott egy amserikai farkast. Szóval esélyed sem lesz szörnyethalni mielőtt élve felfalnának...NE GEYEDÜL GYERE! A K.R.A ANYÁMAT!"

2023. szept. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
30%

16-os ez már több, mint beteges..

Miket írt még?

2023. szept. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
67%
Ebből írom a szakdolgozatomat!
2023. szept. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
40%
Ti meg elhiszitek hogy ő kiképző meg ilyen baromságokat. 😂 már csak azért is elkérném a címét de kb ott lenne vége a sztorinak, mert nem adná meg.
2023. szept. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
71%

Amerikai farkas? Jó lesz vigyázni, farkasokat is tud szerezni, pedig abból Amerikában se sok van.


Ez alapján kamu. Nem kell vele foglalkozni, tiltani, törölni.

2023. szept. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!