Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megfigyeltétek már ezt a...

Megfigyeltétek már ezt a jelenséget a gyakoris felhasználóknál?

Figyelt kérdés

Vannak akik bunkóznak a kérdezővel. Nagyrészt az első kommentek között, ha elég gyorsak. Tegyük fel kiírok egy kérdést. Jön a belémkötő emberke. Én visszaírok neki egyből, lehet én is támadok, de lehet csak értetlenkedek és belekérdezek abba, amit mond. Na akkor kommentháború alakul ki, a belémkötő ngyon durvákat ír. Viszont ha nem reagálok erre semmit és más sem, majd két nap múlva válaszolok neki, akkor írhatok bármit, ő már nem fog válaszolni.


Gondolom lenyugszik addigra és amikor látja, hogy válaszoltam, már nincs kedve f.aszkodni :D


2023. szept. 13. 13:22
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
15%
Gondolom olyan hülye, értelmetlen kérdéseket teszel fel vagy nevetséges story..
2023. szept. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
18%
Másold már be egy kérdést, csak hogy tudjam miről gondolsz.
2023. szept. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
78%

Sokan ezzel szórakoznak, mert megtehetik. Trollkodás, kötekedés, feszültséglevezetés. Rá lehet kapni biztos, aztán egyre nehezebb leállni. Dopamint ad, de elég sekélyes lehet, ha csak ez van és túlzásba viszi.

Egyébként kontraproduktív tud lenni a vitatkozás, mert van amikor értelmes ember inkább úgy dönt hogy nem is válaszol az eredeti kérdésre, látva hogy személyeskedés megy. Mivel nem akar belekeveredni. Szóval vitázni néha jó, szórakoztató, hülyékre se kell hülyeséget ráhagyni stb, de azzal nem árt tisztában lenni hogy potenciális jó válaszolókat is elriaszthat, ezáltal elszabotálódik a kérdésre való válasz keresése is. Ha tényleg kell az a válasz, van amikor megéri higgadtnak maradni. Ha meg nincs akkora súlya a kérdésnek, van amikor én is vissza szoktam szólni a hülyéknek.

2023. szept. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
18%

Kérdező, nem mered bemásolni a kérdésed?

Ha olyan a kérdés, mint "30 év korkülönbség nem sok"? akkor jogosan az pofáznak.

2023. szept. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
Én már kb semmit nem teszek itt fel. Előző profilommal kérdeztem többször és több év alatt gyűltek fel ilyenek. Nem tudom már bemásolni. De nem csak engem osztottak hanem sok kérdést látok itt ha lesz időm keresek olyat amire gondolok de lehet nem is kell mert sokan értették s kérdést és köszi a válaszokat
2023. szept. 13. 18:08
 36/38 anonim ***** válasza:
12%

34# na itt a bizonyíték.

Jönnek lepontozni, pedig az az igazság :D

csak nem sértve érzitek magatokat, hogy ti is szar kérdést raktok fel? :)

2023. szept. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
77%

Én pont ezért nem válaszolok az általam feltett kérdésre érkező válaszokra az első 24 órában.

Ha kommentháború alakul ki alatta, akkor meg simán kikövetem a kérdésem (esetleg átfogalmazva felteszem újra, vagy átviszem másik fórumra, ha választ akarok). Nem vagyok hajlandó ezeknek a szaroknak megadni a figyelmet, amire vágynak.

Valaki írta a priviket, az egyébként tényleg brutál. Én ritkán kérdezek, inkább válaszolni szoktam, és így is rengeteg privit kapok. Kétesélyes, hogy milyeneket, van a wholesome privát, mikor valaki meg akarja osztani a saját történetét, de túl személyes ahhoz, hogy leírja válasz formájában (meg esetleg nem is kapcsolódik a kérdéshez, csak a válaszomról eszébe jutott és le akarja írni), az ilyeneket értékelem, meg van a "megöllek, megölöm anyádat, kiderítem hol laksz, remélem, megerőszakolnak" típusú. Ha ilyet kapok, akkor tudom, hogy valamelyik érvemmel beletaláltam az egyik válaszoló kutyába, és épp csahol.

2023. szept. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
33%
37# That's the spirit! Jó ezeket hallani! Több hasonlóan értelmes, de a suttyókkal mégis kemény felhasználó kéne erre az oldalra. Azt hiszem igen hamar megoldanánk a troll problémát.
2023. szept. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!