Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vissza szoktatok gondolni ti...

Vissza szoktatok gondolni ti is a kellemetlen dolgokra? Pl rátok kiabált valaki multhéten. vagy buszon melléd űlt valaki és néha eszedbe jut ma is

Figyelt kérdés
2023. szept. 14. 12:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen állandóan. És sokszor évekkel ezelőtt történt dolgokra is.
2023. szept. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Persze, még gyerekkoriak is eszembe jutnak néha. A buszon ha melléd ülnek azzal mi bajod?
2023. szept. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen, igyekszem dolgozni az ügyön hogy könnyebben elengedjem ezeket.
2023. szept. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Természetesen és sokszor most is kellemetlen érzés. Azt viszont fura, hogy az is kellemetlen,ha valaki melléd ül.
2023. szept. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Főleg neccesebb közlekedési helyzetek jutnak eszembe, amiket jobban is kezelhettem volna. Szerencsére baleset még nem volt, azért nem olyan durvák, de érdekes módon az utóbbi időben 2 olyan eset is volt, hogy abszolút nem láttam a mellettem sávban érkezőt, pedig oldalra és hátra is néztem, és csak mázli volt, hogy nem váltottam rögtön sávot, mert ütköztünk volna. Ezeken néha kattogok egy kicsit, hogy hogyan nem láthattam a másik autót.
2023. szept. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Metionin ***** válasza:
38%
Jah minden ilyen szarra emlékszem, de minek :D
2023. szept. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Sajnos igen, ezek mind megmaradnak, 20-30 évvel visszamenőleg is.

Ezért van olyan akinek soha nem is fogok tudni megbocsátani.

2023. szept. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Kitana. ***** válasza:
Ilyen apró kellemetlenségekre egyáltalán nem, általában 10 perccel később már el is felejtem, komolyabb rossz emlékekre néha igen, de az sem túl gyakori, meg nem érzem már rosszul magamat miattuk.
2023. szept. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
39%

Nem, minek?

Magyarok vagyunk, nincs értelme jót várni...

2023. szept. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Rendszeresen eszembe jut, hogy egyszer kilencedikben mondtam egy nagyon gáz dolgot a menzán, és utána olyan kínos csend lett.

28 éves vagyok, tíz éve leérettségiztem, az eset 14 éve történt, és már másnap se foglalkozott vele senki, de nekem időnként még eszembe jut, mikor aludni próbálok, és az agyam mindig meggyőz, hogy ha én ennyi idő után gondolok rá, akkor nyilván más is.

Majd jövőre, ha lesz osztálytalálkozó, megkérdezem, valószínűleg már senki nem emlékszik rá.

2023. szept. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!