Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok bizonyos korosztályban...

Lányok bizonyos korosztályban mennyire lehet zavaró ?

Figyelt kérdés
Mennyire vagy megelégedve mell méreteddel, s formájával? Volt időszak amikor zavaró volt?

2023. szept. 14. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A mereteimmel nincsennek gondjaim, csak azzal hogy megereszkedtek :(
2023. szept. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
100%
Teljesen. Zavaró maga a tény volt, hogy van mellem, még kamaszkoromban, nagyon irritált, hogy mások észrevették és megjegyzéseket tettek rá. De kb. ilyen random ismerősök az utcán, azóta se értem. Jobban mondva ez zavart, nem maga a mell.
2023. szept. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sokáig fájó pont volt a mellem, kamaszkorom nagy részében. Természetesen magy melleim vannak, ezt a részét persze szerettem, de a kinézetét már nem. Az enyémhez hasonló méreteket mindig csak filmekben vagy plakázokon láttam, mindegyik teljesen tökéletes volt, feszes, satöbbi. Az enyém meg nagyon lógott, fiatalon is.

Aztán rájöttem hogy ez ilyen, a gravitációval nem tudok mit kezdeni, ahogy a genetikával se. A természetesen nagy mellek mindig lógni fognak, a súly mindig lefele fogja húzni, ez ilyen. Manapság úgy vagyok vele hogy akinek nem tetszik az ne nézzen rá 🤷‍♀️

A mellek formája/mérete, megjelenése mindenkinél más, ezt nem mi választjuk meg. De minden mell szép ettől független, nem hiszem hogy bárkinek szégyenkeznie kellene amiatt ahogy a teste természetesen kinéz.

2023. szept. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen ugyanaz a tapasztalatom, mint 3-nak.
2023. szept. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!