Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másnak is felnyomja az agyát,...

Másnak is felnyomja az agyát, hogy míg ezek a nulla celebek, infulencerek milliókat keresnek a p**juk mutogatásával és buta szövegeléssel addig egy kemény munkát végző gyári munkás, bolti eladó vagy épp sokat tanult tanár, óvónő küzd a megélhetésért?

Figyelt kérdés
A szocializmusban ezeket a senkiket lusta, naplopó trógernek hivtuk a rendőrök meg bevitték munkakerülésért, sokkal igazságosabb volt. Mi meg a munkánkért kaptuk az elismerést, prémiumot, aki akkor érdemben dolgozott és termelt nem kellett nélkülöznie!
2023. szept. 14. 17:50
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
88%
Nem, mert eszembejut az, hogy itthon a legnagyobb ingyenélő jelenleg 800 milliárdos (!!) vagyonnal rendelkezik, mind az adófizetők pénzéből, ráadásul úgy, hogy egy értelmes mondatot nem tud kinyögni. A nemzet gázszerelője ez, ha esetleg valakinek nem lenne egyértelmű.
2023. szept. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
39%
Nemizgat.. barki megteheti aki akarja
2023. szept. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
83%

Csak a fő kérdésre válaszolva:

Igen, zavar. Ugyanakkor tudom, hogy én nem lennék erre képes, mert ehhez full extrovertáltnak kell lenni, én meg nem vagyok az. De túl van náluk árazva a fizu, az tuti.

Ugyanakkor a zemberek is felelősek ezért a folyamatért, mert renegetegen nézik őket, like-olják, rákattintanak, tehát ha nem éltetnék őket, akkor nem feltétlen lennének ezek sem sikeresek.

2023. szept. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
47%

#12 Igazából még csak ez sem igaz ám. Egy viszonylag népszerű youtuber ma már jó eséllyel nem is önerőből jutott el oda, hanem "tehetséggondozó ügynökségek" kitalálják, hogy mi a termék, amit zabálni fognak a 12 évesek, keresnek hozzá egy arcot, aztán legyártják. Ha bejött, akkor mehet a tömeggyártás, nulla kreativitással, 100% előre kimért "fogyasztói igényekkel".


Ez már késői vadkapitalizmus, szó nincs arról, hogy tehetséges, érdekes arcok leülnek egy kamera elé, aztán történik valami (ilyen is van persze, de nem ez a meghatározó).


Érdemes utánamenni, hogy hogy működik ez az egész, nekem a gyomrom kifordul ha olvasom.


[link]

2023. szept. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
76%
#14: azért nem hiszem, hogy VTH-t vagy a Cynical Historiant ügynökségek termelték volna ki.
2023. szept. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
34%
#15 Nyilván nem, vannak kitartó és tehetséges emberek is, de aki azt gondolja, hogy a legmagasabb szintre bárkinek jó esélye van odaérni, az minimum nem érti a kapitalizmus működését. Ezért nem ér azt mondani, hogy "lehet utánuk csinálni".
2023. szept. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
75%
Kereslet-kínálat... Azért van ennyi magamutogató influencer csaj, és azért kapnak ennyi pénzt, mert erre van igény. Sok az olyan creepy fazon, aki beköveti instán és tiktokon ezeket a csajokat, illetve - ha van - előfizet az onlyfans oldalukra, mert hát ezek a lányok szépek, fiatalok, alulöltözöttek, és tudja rájuk verni a mereven alig 10 centiméteres tudjukmijét
2023. szept. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
65%

főleg ilyen Győzike testvére...


de az országnak hülyék kellenek, rib**ancok , retardáltak, és állatok

2023. szept. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
24%
Az influenszerek photosoopal keszitenem nyaralos kepeket. Minden hszugsag es photoshop a fotoslbumukban. Minden csak montazs es kamu!!!!
2023. szept. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
84%
Ezeknek a nyomorultaknak azért van sok (vagy bármennyi) pénzük, mert az emberek nézik őket. Engem inkább ez idegesít.
2023. szept. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!