Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másnak is felnyomja az agyát,...

Másnak is felnyomja az agyát, hogy míg ezek a nulla celebek, infulencerek milliókat keresnek a p**juk mutogatásával és buta szövegeléssel addig egy kemény munkát végző gyári munkás, bolti eladó vagy épp sokat tanult tanár, óvónő küzd a megélhetésért?

Figyelt kérdés
A szocializmusban ezeket a senkiket lusta, naplopó trógernek hivtuk a rendőrök meg bevitték munkakerülésért, sokkal igazságosabb volt. Mi meg a munkánkért kaptuk az elismerést, prémiumot, aki akkor érdemben dolgozott és termelt nem kellett nélkülöznie!
2023. szept. 14. 17:50
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
73%
Egyetértek a 20-assal. Ilyen influenszerekből sokkal kevesebb van, mint azokból, akik rájuk kattintanak és istenítik őket. Ők az igazi probléma.
2023. szept. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
35%
Csináld utánuk ennyi az egész, azzal meg hogy nézegeted őket, mert máskülönben honnan tudnád mit csinálnak, hát elárulom, szintén pénzt termelsz nekik :D
2023. szept. 15. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
77%
Engem pl. nem érdekel.Én a saját életemmel foglalkozom és azt építem,szépítem,nem pedig azon kattogok/irigykedek,hogy más mit csinál és mennyit keres.Ezer éve nem nézek TV adást,néha nézek valami videót ami nekem tetszik.Inkább csinálok alkotó munkát,modellezek,bütykölök a műhelyben.
2023. szept. 15. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
88%

Én is egyet értek 20-assal. engem is az zavar jobban.


rengetek a hülye ostoba műsor az ostoba celebekkel, egy a gond h a nézettsége is nagy...


ezek a mihaszna semmirekellők a műsorokban instán, közösségi oldalakon, az éneklős show-kban, a nézettség miatt keresnek jól...


tudják h ebben az országban van annyi idióta akiből megélnek.

2023. szept. 15. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
70%
Nem izgat. Nem nezek ilyen szarsagokat mint tiktok, insta meg hasonlok.. eleg gaz h ennyien ezeket bamuljak ahelyett h magukkal kezdenenek vmit
2023. szept. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
72%
Ilyen a kapitalizmus, azt fizetik meg, amire van kereslet és nem azt ami társadalmilag hasznos. Az más kérdés, hogy minden ország más és más területekre helyez prioritást. A finneknél világverő oktatás van, ott az oktatást priorizálja az ottani kormány. Mi nálunk a sport és a keletről jövő beruházások fontosak. Ilyen egyszerű, a magyarok nem akarnak világverő oktatást/egészségügyet, ez van.
2023. szept. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
73%
Azért tart ott a világ mert senkit nem érdekel meg leszarja csak úgy mint a kommentekben itt és így ezért elburjánzik ez a jelenség és káosz van. Aztán majd a sok kisgyerek ezeken nőnek fel és nyomorékok lesznek. Amit meggátolni kellett volna és nem lenne annyira gáz. Azt, hogy te a saját gyermekedet normális odafigyeléssel felneveled az oké de más már nem fogja és mivel egy bolygón osztozkodunk ezért hatással lesz ez rád is így vagy úgy. Jó lenne fellépni ellene de az emberi faj erre képtelen. A legtöbb ember faék egyszerű, materialista így lehetetlen. Így marad ez ameddig a hülyék paradicsoma című film valóra nem válik aztán csá.
2023. szept. 16. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
75%

Kb 20 évvel ezelőtt volt egy osztálytársam, aki állandóan barmult. Egy ideig vicces volt, de nem tudott leállni, és mindig átment rohadt idegesítőbe, de úgy, hogy mindenki mondta neki, hogy álljon le. Kati néni azt mondta, addig fogja csinálni, amíg foglalkozunk vele. Onnantól ha elkezdte a baromságát, egy emberként ignoráltuk, és idővel megtanult viselkedni.


Na de ugye egy országot, vagy a világot hogy kéred meg, hogy ignoráljon valamit? Azokkal van baj, akik nézik. És azokkal kevésbé, akik szeretik és nézik, azokkal sokkal nagyobb gáz van, akik NEM szeretik, és nézik. Amikor facebookon Marika odaírja a KisPandaMandáról szóló cikkhez, hogy "ez ki?/azt sem tudom, ki ez?/kit érdekel?", az ugyanolyan, mintha lájkot nyomna rá. Megnézte, elolvasta, kommentelt. Az algoritmus megjegyezte, hogy ezzel a tartalommal volt interakció, és tolni fogja.


Egyik barátnőm ugyanez. "Insta feldobta". Mondta ezt már vagy 60x. És elküldi nekem ugyanazt a magyar celebet. Insta nem random dobta fel, mindig megáll a képnél, elolvassa, befotózza, elküldi.


Érdekes, ha nekem feldob valamit, és nem megyek rá, azt utána nem fogja feldobni. Ha valami nem érdekel, nem "hate-watch" rá a megoldás, hanem az ignorálás.

2023. szept. 16. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
95%
Nem idegesít, mert nem tudok rajta változtatni. De teljesen megértem, hogy téged frusztrál. Az élet nem igazságos.
2023. szept. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
80%
A 21.században elég nagy igény van a trashre. Ezek az emberek amellett hogy gazdagok, a többségük elképesztően primitív és idióta, ez pedig sok ember számára szórakoztató.
2023. szept. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!