Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon tériszonyos vagyok.Most...

Nagyon tériszonyos vagyok.Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Egy hónapja megismertem egy lányt és hát hála istennek eddig jól alakul minden.Holnap találkozunk harmadszorra és azt találta ki, hogy menjünk fel az egyik közeli kilátóba.Én nem félek sem a pókoktól, sem semmi másról, de a magasságtól ráz a hideg.Már 5 méter magasan minden bajom van.Márpedig holnap 700-800 méteres magasságban leszünk.Szerintem ott fogok elájulni és az nagyon ciki lesz.Nem volt ez mindig így pár éve alakult ki nálam a tériszony.Most mit csináljak holnap?Hogyan győzhetném le?Érzem gáz lesz...
2023. szept. 16. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Légy erős, hagyd, hogy vezéreljen a farkad
2023. szept. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ámen.Megfogadom, sőt az is lehet, hogy annyira le tudom küzdeni, hogy ott fent fog megtörténni
2023. szept. 16. 16:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez úgy van hogy ha nyitott lépcsőn kell felmenni, ahol lelátok a mélybe (a lépcsőfokok között) akkor vagyok totál kész. De ha zárt a lépcső (mint a tv toronynál) és fent csak szét kell nézni a távolba akkor semmi bajom. Szerintem mond el hogy tériszonyos vagy, mi van abban?

Egyébként én sem voltam tériszonyos, nem tudom honnan lettem kb 30 éves korom után az.

2023. szept. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mély levegő, nem nézek le, másra gondolok.Nagyjából ezeket tudom csinálni, de ott fent más lesz
2023. szept. 16. 16:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem a kilátó 7-800 m, hanem a hegy, ami viszont kicsinek számít, nem valószínű, hogy kitett sziklákon fogtok mászni, csak felsétáltok, ahol szerintem bármilyen durva tériszonyod van, nem fogod érzékelni a magasságot. A hegy tetején levő kilátóba meg legfeljebb nem mész fel. Én a helyedben megmondanám, hogy tériszonyom van.
2023. szept. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De az nem ciki?
2023. szept. 16. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!