Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy a szülők...

Miért van az, hogy a szülők imádják alázni a felnőtt gyereküket vendégségbe?

Figyelt kérdés
Rólam van szó, szúleim vendégségbe hú de zsíros a füled fiam. Nevetek hú de sárgák a fogaid így mindenki előtt hangosan.
2023. szept. 16. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
25%

Tisztálkodj mielött vendégségbe mész-a füled se hagyd ki- és mosd rendszeresen a fogad.


Ilyen egyszerű.

2023. szept. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Anyád: "hú de zsíros a füled fiam"

Te: Tőled örököltem.

Anyád: "hú de sárgák a fogaid"

Te: Ezt meg apámtől örököltem.


Minedezt mondd mindenki előtt hangosan, ne légy szívbajos!


Védd meg magad!

2023. szept. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Ezt én sem igazán értem, pedig elég gyakori jelenség. Szerintem elébe mennek a "hátunk mögött kibeszélnek"
2023. szept. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Senior Séf ***** válasza:
Nem aláznak.Csak mivel tőlük mást várnál, azért érint ilyen érzékenyen.
2023. szept. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos tényleg sok ilyen van. Én is szülő vagyok, de sosem éreztem ingert ilyesmire. Tehát nem tudom milyen indíttatásból csinálják. Nagyon gáz ez az ilyen szülőre nézve is, hisz ezzel épp hogy felhívja a figyelmet arra, hogy valami nem okés a gyereken. Na már most, ez a szülő hibája is. Miért nem tanította meg a gyereket tisztálkodni??

Kicsit olybá tűnik, hogy szégyenkezik a gyerek miatt és előadja magát vendégségben, hogy ő bezzeg pedig neveli.

De így is gáz.

Ha csendben maradna valószínű, senki észre sem venné ezeket az apróságokat.

Megoldás, nem szabad együtt menni sehová az ilyen szülőkkel.

2023. szept. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az a baj,hogy már a kérdésedben is kiolvasható minden.

Prolik vagytok.

2023. szept. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert semmit nem értek el az életben, mások fölött nem tudnak uralkodni, mert ahhoz nem elég vezető egyéniségek - így marad a gyerekük, és azt hiszik, a gyereküknek mindvégig be kell nekik csicskulnia... nem, nem minden szülő ilyen, hála a jó égnek. Nálunk a "biztos, hogy annyit meg akarsz enni? másnak is hagyjál" a sláger olyankor is, amikor egy bazi nagy tányér sütiből a 2.-at veszem el... én ilyenkor elintézem azzal, hogy nagyon halkan odamondom, hogy fogja be a száját, senki nem kíváncsi rá.
2023. szept. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
amúgy meg ha zavaróan igénytelen a gyerek, azt meg lehet neki mondani tapintatosan, félrehívva is, nem röhögve mindenki előtt.
2023. szept. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!