Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez gyakori, ahogy idősödik az...

Ez gyakori, ahogy idősödik az ember?

Figyelt kérdés

Főként férfiakhoz szólna a kérdésem.

Gimnáziumban még folyamatosan merevedésem volt, ha pl. megláttam egy jó tanár vagy osztálytársam melleit, stb...


Egyetemen, így 21 éves fejjel ez teljesen megszűnt. Már nem igazán izgulok fel ilyesfajta dolgokra. Úgy értem nem lesz ennyitől merevedésem.


Nyáron csókoloztam egy csajjal. Annyira nem is tetszett, a csókot sem élveztem. Akkor sem volt merevedésem. Ezzel szemben régebben 16-19 évesen bulikban csókolózás közben mindig.


Ez normális vagy csak csökkent a libidóm, mert felnőtt lettem/ vége lett a tini korszakomnak?


Mit gondoltok? Nektek is ez volt?



2023. szept. 16. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Sajnos igen, ez van ! Sőt mondok rosszabbat, egyre inkább csökken.

Vagyis egyre több inger kell, hogy álljon. Nem tudom nős vagy-e már, de ott is van egy folyamatos leszálló ág évek alatt.

Nem véletlen van az a bizonyos 7 év kritikus időszak. Már nem izgató ugyan az a punci ezért sokszor vagy a férfi, vagy a nő keres idegent, akivel ismét izgalmas. (vagy bevesznek 3.-személyt )

Gondolj bele én 43 éve vagyok nős !

2023. szept. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oh hát ez szarügy. Mindenesetre 16-19 évesen nagyon durva volt. Nem is volt kellemes, hogy mindig állt a bré. Voltak kínos szituk.
2023. szept. 16. 18:10
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
A modern embernél gyakori, az élővilágban nem. Az élővilágban az utolsó szívdobbanásig hajtsák a nőstényeket. Ez csak az embernél van így, hogy 20 évesen elkezdünk haldokolni, de nem tudunk meghalni. Le lehet élni akár X évet anélkül, hogy tovább adnánk az életet.
2023. szept. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
Én csak 3 hónap múlva leszek 21. Nekem még most is hatalmas a libidóm. Mondjuk külföldön dolgozok, itt nem nagyon élem ki magam de ha haza megyek egy nap 3-4x is mehet a menet :D
2023. szept. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%

#3

De ez miért lett így?

2023. szept. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%
Ezert baromsag a hazassag, 30 even keresztul ugynaazt a not dugni
2023. szept. 23. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy idősödés kérdése,de 21 évesen még nem vagy idős.60-70 évesen már lehet megszokott lesz.Én 43 vagyok,és van,hogy egy magát jól tartó 65 évest is letepernék,és áll is rá rendesen,de van,hogy fiatal fullos nők nem igazán hoznak lázba.Szóval ez inkább hangulattól,hormonszint ingadozástól függ ebben a korban.
dec. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%

4-es vagyok azért az kemény hogy lepontoznak amiért nekem még ugyan úgy funkcionál az ezredes :D

Amúgy valamivel lehet hogy kanosabb voltam 16-17 évesen de akkor nyilván b4szik mindenki mindenkivel orrba szájba. Mostmár jobban megválogatom kinek teszem be, de birom azért a strapát.

dec. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%
Nőknél 30-40 felett nő a libido
ápr. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!