Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ahogy idösödik az ember,...

Ahogy idösödik az ember, miért lesz nehezebb valaki mellett elköteleznie magát?

Figyelt kérdés
2015. febr. 17. 07:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert kevésbé képes a rugalmasságra és ehhez képest magasabbak az elvárásai. A több élettapasztalat miatt pedig sokkal óvatosabbá válik.
2015. febr. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A korral egyre több rigolyája lesz, és ehhez sokkal nehezebb toleráns partnert találnia, illetve egyre nehezebben viseli el más szokásait...
2015. febr. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kialakulnak olyan szokások amiken nem akar és/vagy nem tud változtatni az ember. Mindamellett lehetnek rossz tapasztalatai, ami miatt fél magához közel engedni valakit. Nehogy újra csalódnia kelljen.
2015. febr. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert megszoktam az életritmusom, szeretem és megtanultam élvezni és nem feltétlen akarom ezt felborítani, főleg úgy, hogy csalódtam már iszonyatosat az életben és minden elköteleződés és kapcsolat potenciált hordoz az újabb csalódásra.
2015. febr. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert egyre élesebben kirajzolódik, hogy milyen párt is akar magának az ember, és igy már nehezebb megtalálni a megfelelő személyt.
2015. febr. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!