Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miert kezd el az ember hizni,a...

Miert kezd el az ember hizni,ahogy idősödik?

Figyelt kérdés
25 eves koromig barmit megehettem barmilyen mennyisegben , mindig 58kg voltam.Aztan egyik pillanatrol a masikra,elkezdtek felmenni a kilok, pedig nem ettem tobbet.Most sajnos 74 kg vagyok,36 eves es az egesz eletem fogyokurazassal telik meg a futassal, de igy se akar lemenni szinte semmi.Pajzsmirigy vizsgalaton voltam, minden rendben van.
2020. dec. 9. 12:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Lassul az anyagcsere, hormon szintek változnak. Ezeket lehet kompenzálni, nem szabad feladni.

Mi más változhatott? Több stressz? Az ételek minősége? Az edzés minősége? Ezekre is érdemes ránézni.

2020. dec. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Lassul az anyagcsere.Változtass étrendet.
2020. dec. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Milyen etrendet kellene követni ahhoz hogy beinduljon a fogyás?
2020. dec. 9. 12:44
 4/17 anonim ***** válasza:
35%

Nem figyelsz oda magadra, ennyi az egész.

Hagyd el pl. a cukrokat, a gyorsan felszívódó szénhidrátokat, és mozogj, tornázz többet. Nasikkal óvatosan, este 6 után egyél kevesebbet.


Anyukám 56 éves koráig (ekkor halt meg) 42 kg volt. Mindig is ennyi volt.

2020. dec. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Utolso ezt nagyon rosszul gondolod,odafigyelek magamra.Semmilyen cukrot nem fogyasztok,szenhidratot se nagyon.Pont ezert tettem fel a kerdest,mert regen porokoltet ehettem fagyival, akkor se hiztam.Es edesanyad azert volt 42 kg,mert ilyen genetikát örökölt,nem azert,mert sose evett meg semmi finomat.A génjeinkben hordozzuk azt is, ha hizasra hajlamosak vagyunk.Edesapam nagyon erős,tőle örököltem.
2020. dec. 9. 12:51
 6/17 anonim ***** válasza:
6%

Jaj, úgy bírom, mikor valaki a genetikával jön. Anyukája legalább 2-szer akkora volt.

Mikor velem volt terhes 29 évesen 20 kg-t szedett fel, és leadta. Visszafogyott szülés előtti alakjára.

Nagyon szeretett mozogni.


És te mennyit mozogsz?


Ha valaki hízik SOHA NEM egyik pillanatról a másikra hízik meg!

2020. dec. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
ui.: esetleg keress fel egy dietetikust és kérj tőle tanácsot.
2020. dec. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

6-os igenis szamit a genetika.De ezt te is tudod mert nap mint nap szembesül az ember azzal hogy bizonyos emberek egesz nap nassolnak

es semmit nem hiznak.Anyukadnak szerencseje volt es az apai ágon örökölte a genetikat.Egyebkent heti 4 szer futok jo par km-t tehat a mozgas is rendszeres

2020. dec. 9. 13:37
 9/17 anonim ***** válasza:
24%
Genetika a túrót. Ez is olyan legenda mint az "erős csontozat"
2020. dec. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
71%
Ellenőrizték a vércukor szintet ?
2020. dec. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!