Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan éghajlat, ami...

Van olyan éghajlat, ami minden embernek kellemes?

Figyelt kérdés
Általában úgy tartják a mediterrán a legkellemesebb, legalábbis sokan azt szeretik, hogy a tél enyhe legyen, nyáron meg sokat süssön a nap, ez viszont azt jelenti, hogy akkor csontszárazság van. Európában a Földközi-tenger partvidéke ilyen, vagy az USA-ban Kalifornia is ezért lett annyira népszerű. A magas páratartalomra sokan panaszkodnak, legalábbis olyanok, akik innen ellátogatnak egy trópusi országba. Viszont azt is érdekes megfigyelni, hogy az északon élő népek, oroszok, skandinávok, angolok gyakorlatilag már 15 fokban rövidnadrágosan járnak és nem fáznak meg, míg az arabok 25 fokban is kabátot vesznek, mert annyira megszokták a meleget. Szóval azért csak számít a környezet is és többfélét is megtud szokni az ember, ha ott él.

2023. szept. 17. 10:08
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Nincs,mindig rinyálna valaki valami miatt.
2023. szept. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Nincs, soha nem lesz semmi olyan ami mindenkinek maximálisan megfelel.
2023. szept. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
24 - 26 fok a legkellemesebb. Abban nem fazol, jot alszol, nem izzadsz max minimalisan, es komfortos. Van ilyen eghajlat.
2023. szept. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Kanári szigetek, Azori szigetek, Madeira állnak ehhez legközelebb.
2023. szept. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
24-26 fok nekem már sok, nekem 20 fok a tökèletes.
2023. szept. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20%

#3:

NEKED a legkellemesebb. Másnak viszont nem az.

2023. szept. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
17%
#5 én meg fázok 20 fokban. Egyszóval nincs olyan éghajlat, amivel mindenki teljesen elégedett lenne
2023. szept. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1

Lsd. 5-6-7

XD

2023. szept. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem már nehezemre esik elképzelni, hogy a mostani nyártól melegebbet még kibírna a szervezetem. Télen jobb napokon pólóban tudtam kényelmesen járkálni az udvaron.
2023. szept. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Elméletileg különbözünk egymástól, bár nagyon sokszor megingok abban, hogy így van-e.



Nekem amúgy az óceáni lenne a legmegfelelőbb.

Nem szomorít el, ha nem süt a nap és rosszul vagyok a melegben.


Amúgy irigylem, aki egyáltalán tud aludni 24 fokban.

"Hivatalosan" is a 16-20 fok az ideális - bár elméletileg ebben is különböznünk kellene.

2023. szept. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!