Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki nagydarab az mennyit és...

Aki nagydarab az mennyit és miket eszik naponta?

Figyelt kérdés
Mitől lesznek nagydarabok az emberek? Kb 90kg körüliek? Sok cukrot vagy sok szénhidrátot esznek gyakran sokat? Én 4szer eszek egy nap de kb mindig annyit eszek amennyit megbírok enni mégsem vagyok nagydarab. Vagy ez genetika???

2023. szept. 18. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindent lehet enni mértékkel, plusz, ha benne vagy a kalóriakeretedben.


A mértéktelen evészet, kalóriatöbblet miatt van annyi túlsúlyos ember. Tehát, többet viszel be, mint amennyit elégetsz.

2023. szept. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagydarab 😀


Most kövérről beszélsz? Túlsúlyosról?


Vagy izmos kigyúrt állat?


Én 189 cm magas vagyok 86 kg-al , sportolok, nincs rajtam felesleg, de nem az a kigyúrt állat vagyok. És normálisan étkezem,


Egyébként az egészségtelen ételektől is lehet hízni, sajnos a legtöbben nem tudják megvenni a jobb minőségű húsokat, vagy egészségesebb részét, és még kevesebben gyümölcsöket.

Lassan minden ami egészséges, az mind drága-

2023. szept. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Számolatlan egészségügyi rendellenesség, betegség van, amellyel együtt élünk, - nem feltétlenül kell "hülyére zabálnia" magát akárkinek is ahhoz, hogy előnytelen túlsúly jelenjen meg rajta. A szélsőséges mozgáshiány is hozzájárulhat egy ilyen állapot kialakulásához és ha olyan betegsége van valakinek, amely kizárja őt a rendszeres mozgás lehetőségéből, akkor a szorgalommal sem megy sokra, - a kör itt be is zárul.

A leggyakoribb a pajzsmirigy rendellenes működése szokott lenni vagy az, hogy a női szervezet hormon háztartása nem képes visszaállni normális szintre szülés után.

2023. szept. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A legtöbb túlsúlyos/ kövér nem reggelizik, nem eszik feltűnően sokszor, inkább napi 2-3 szor, de azért nagy adagokat. És vagy viszonylag sok szénhidrátot vagy nagyon húsosan, zöldség gyümölcs nélkül. Szóval többnyire minőségileg éhezik ( ásványi anyagokban vitaminokban szegényesen táplálkozik), ami étvágynövelő.

Meg ne felejtsük el a cukros, édes italokat, sokszor ha azt letenné, már fogyna.

Ja meg az ülő életmód, amikor közli velem, (mint teljesítményt) azt, hogy napi tíz percet sétál.

2023. szept. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálam kb. így néz ki egy nap:

Reggeli: péksütemény

Tízórai: banán, keksz

Ebéd: leves, főfogásnak két nagy szelet/comb hús, 3-4 krumplival és 2-3 szelet kenyérrel, utána nagy adag sütemény, végül túró rudi

Uzsonna: Valami gyümölcsök, nass, dió, mogyoró, mazsola, sajt

Vacsora: Nagy adag pizza, aztán péksütemény, végül még mindenféle csokik még

Döntsd el, többet vagy kevesebbet eszel.

17 évesen még én is csak 75 kg körül voltam, sportoltam, gyúrtam, utána valamiért elég sokat híztam, hasam lett. Mióta jobban kitágult a gyomrom, folyton éhes is vagyok, többet kívánok. Az utóbbi két évben háromszor is 90 kg fölé ment a súlyom, de ha olyan időszak van, amikor sokat mozgok, visszamegyek 86-87 kilóra. 182 cm vagyok, 20/F

2023. szept. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!