Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha leblokkolok...

Mit tegyek, ha leblokkolok amikor valami kötelező vagy amikor valamit ràm erőltetnek? Többi lent!

Figyelt kérdés

Ez ki hatott a tanulàsra, pàrkapcsolataimra is.


Pl utàltam tanulni amìg kötelező volt. Amint lehetett elhagytam az iskolàt.

Elmentem dolgozni, de tudtam, hogy csak alja munkàt fogok kapni, ezèrt 2 èvvel kèsőbb èn magam mentem el tanulni mert màr nem volt kötelező. Nem azèrt tanultam mert muszàly hanem azèrt mert èn akartam.

Tehàt mikor nem volt ott a kötelező, muszàly akkor ment a tanulàs.


Ugyan ez megtörtènt a szexben is.

Volt egy volt kollèganőm, iszonyatosan tetszett mert gyönyörű arca volt. Alig vàrtam, hogy megismerkedhessek vele. Kiderült, hogy elvàlt tehàt èppen szabad volt.


El kezdtünk randizni. Èn el mondtam neki, hogy èn màr kièltem magamat, rengeteget buliztam ès màr komoly kapcsolatot akarok. Ő elmobdta, hogy sosem volt igazàn bulizòs. Ehhez kèpest minden egyes alkalommal mikor munka utàn talàlkoztunk be akart ülni valahovà inni ès cigizni. Sokszor a kollèganői is jöttek. Ez màr nem tetszett, hiszen megbeszèltük, hogy egyikönk sem akar inni èn cigizni sem mert utàlom a füstöt.


Volt egy nyaralàsom amit mèg azelőtt fizettem be, hogy vele össze jöttünk volna. Megbeszèltük, hogy oda elmegyek, hogy ne vesszen el a pènz. Ekkor mèg le sem feküdtünk egymàssal csak randiztunk. A munkahelyem nagyon stresszes volt különösen szabi előtt mert a főnököm mindig idegbeteg volt, hogy ki fogja megcsinàlni a munkàt ès mindig az utolsò pillanatban talàlt ki valamit. Ezèrt szabi előtti hèt nagyon stresszes volt mindig. Erre a làny kitalàlta, hogy a szabim előtt 2 nappa aludjak nàla.. tudtam, hogy le akar feküdni velem. Èn mondtam neki, hogy szabadsàg utàn sokkal jobb lenne nekem ès akkor riszta lappal elkezdhetnènk a kapcsolatunkat hivatalosan is. Ő persze elkezdett erősködni, hogy nem ő most akarja a szabi előtt. Mondtam neki, hogy nagyon stresszes vagyok ès fontos az első benyomàs. Kb meg sem hallotta amit mondtam neki. Kb azt èreztem, ha nem megyek àt aznap amikor ő akarja akkor bem lesz következő alkalom. (Ezt sosem èrtettem a nőkben)


Aznap nagyon ideges voltam, le akartam mondani, mert hasmenèsem is volt, az idegessègtől szerintem, pedig nem voltam szűz, hanem ez az elvàrom, hogy àt gyere ès az legyen amit èn akarok, ha nem akkor vège..stìlus felidegesìt.


Persze ìrt, hogy màr nagyon vàr.


Àt mentem, nem tudtam oda koncentràlni, a hasmenès miatt sem meg a miatt, hogy èn komolyan vele szerettem volna együtt lenni vele. Azt hittem türelmes ès megèrtő, de làttam,a hogy nem.


Mondanom sem kell, hogy az ejszaka nem sikerült jòl.


Màsna ìrta, hogy ő nagyon csalòdott az èjszaka miatt..


Elmondtam neki, hogy èn előre elmondtam, hogy szabi előtt nekem nem jò.


De ez nem jutott el a tudatàig.

Szabim utàn meg közölte, hogy vège..


Mire volt ez jò azt nem tudom. Ùgy csinàltuk ahogy ő akarta emiatt rossz lett az egèsz majd engem hibàztatott.


Van itt valaki aki szintènnolyan mint èn ès ha èrzi, hogy valami kötelező akkor màr feszeng.


Mondhatnàm mèg az ivàst is.

Egy időben minden hètvègèn buliztam a haverokkal. Akkor ment el a kedvem mikor el kezdtèk erőltetni, hogy igyak..

Mert nagyon szerettèk, hogy mikyen vicces vagyok mikor iszok.


De èn utàna mindig 3 napig olyan szarul voltam, de ez senkit nem èrdekelt. Igyàl, hogy jò legyen a hangulat. Ìgy aztàn abba hagytam velük a bulizàst.


Màs is volt ilyen helyzetben vagy legalàbb èrti a helyzetemet?


Mit lehet ez ellen tenni?

Mindig azt èrzem, hogy az emberek minnèl jobban erőltetnek valamit annàl jobban nem èrtik, hogy mièrt nem akarom.


Nem èrtem, hogy mièrt jò sok embernek bele erőltetni valakit egy olyan szituba ahol nem èrzi jòl magàt.


Vèlemèny?



2023. szept. 19. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Demand avoidance - ennek nézz utána
2023. szept. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csak a fő kérdésre válaszolva:

Amikor tájékoztatnak, hogy ezt és ezt el kell látni, akkor nyugodj le, gondold végig, hogyan fogod megtenni, és gondold azt is, hogy úgyis megoldod valahogyan.

2023. szept. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

*muszàj


Bocsànak, külföldi telefonròl ìrtam ami minden màsodik szòt àt cserèli.


Ezèrt a sok hiba a szövegben.

2023. szept. 19. 12:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Elég problémás és önző személy vagy.
2023. szept. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4-es ebben mi az önzès?


Az, hogy nem iszok alkoholt a sajàt egèszsègem kàràra csak azèrt, hogy a baràtokat szòrakoztassam?


Ők nem fognak àpolni ha lerobbanok.


Az önzès, hogy nem èlveztem a szexet hasmenèssel??

2023. szept. 19. 15:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Az az önzés, hogy csak magadra gondolsz a pici hétköznapi problémáidra, mintha másnak nem lenne.
2023. szept. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!