Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért leszek rosszul a kötelez...

Miért leszek rosszul a kötelező szülinapoktol, ünnepektől, miert nem tudom én ezt szeretettel törődéssel csinálni?

Figyelt kérdés

2022. máj. 15. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert az egész nem természetes.

Vannak emberek, akik nem képesek egy afféle "gombnyomásra" váltani majomkodásba és színlelt boldogságba.

2022. máj. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én se szeretem az ilyen dolgokat szóval nem vagy egyedül.Nem azért mert nem szeretek senkit csak a spontán dolgok jobbak és több örömet okoznak.

Jópofizós pofavizitet nem szeretem:D

2022. máj. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de én is utálom. Két ember van, akinek a szülinapja érdekel, a gyerekeim, mert én szültem őket, szóval eléggé közöm van hozzá. :) De ez a kötelező "gyűljünk össze a rokonsággal, és ünnepeljük meg Juci néni 78.szülinapját" dolog engem is taszít, egyszerüen erőltetettnek és őszintétlennek tartom.

Külön utálom, amikor a rokonság arról érdelkődik, mit kérek szülinapomra. Mégis mit kérjek 37 éves nőként??? Semmit. Senkitől. A férjemmel aznap megiszunk egy pohár tokaji bort, mert szeretjük, a gyetekek meg rajzolnak nekem vagy ilyesmi. De a huszadik nagynéni ne adjon tusfürdőt meg fogókesztyűt a szülinapomra, mert kínos.

2022. máj. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is így vagyok, nagyon erőltetettnek tartom. Karácsonyt sem szeretem. Mindenki magával van elfoglalva meg hogy minél jobb színben tüntesse fel magát. Szó sincs önzetlenségről vagy ajándékozásról. Máskor meg sétálni sem hajlandóak velem a csaladtagjaim, vagy legalább leülni meginni egy kávét. Álszent ünnep az összes.
2022. máj. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!