Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek volt már úgy ha egyes...

Veletek volt már úgy ha egyes emberekkel huzamosabb ideig nem találkoztatok nem is volt kedvetek beszélni arról, hogy mi történt veletek az utóbbi időben?

Figyelt kérdés
Az ok,hogy ők nem nagyon jelentketek.A jelentkezéseket meg hárítottak.Képben sem voltak mi történt az utóbbi időben és fárasztó lett volna beszélni róla.Velük megosztani a vívódásokat. Jó dolgok meg éppen akkor nem történtek így jót mesélni nem tudtam,rosszat meg nem akartam.Ahhoz már távolinak éreztem az illetőt pedig azelőtt közeli volt.

2019. jan. 14. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Hogyne, mindig ez van.

2-3, de még 6-7 évet sincs kedvem elmesélni.

Valahányszor évek múltán beszélgetek valakivel, megkérdezi mi újság, én mindig azt mondom, hogy "semmi, veled?"

Holott nyílván ezer dolog történt, de nincs se időm se kedvem elmesélni.

Állandóan ez van.

2019. jan. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen évek távlatából nézve sem,nálam inkább hónapokról van szó. Évi 2-3 tálalka mostmár az is inkább társaságban.Dettó a mi újságra annyi választ adok,hogy nincs semmi.Meg se értene az illető mi van velem így jobbnak látom nem érinteni a témát.
2019. jan. 14. 23:23
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Igen nekem 1 ilyen ismerősöm van akinek amúgy semmit nem mondok de csak azért mert ő mindig nagyobbat mond ... de érdekes mert kb 1 óra után mikor elmesélte mi mennyibe került, telejsen normális lesz utána már jó vele -beszélgetni. Mi meg pont abban a korban vagyunk hogy haladunk előre ( lakás felújítás, nagyobb autó stb ) szívesen elmeselnem hogy milyen helyet talaltam mennyivel olcsóbban beszereztem a festéket, a bútorokat de ő biztos hogy elmondana ismét hogy az ő butora bizony milliós, hogy a jegadagolos hűtő csak 100.000fttal volt drágább így hát azt vettek . Örülök hogy megtehetik, csak zavar hogy bármit felhozok ( orvosnál voltam akkor o is elmeséli hogy igen o is most volt magán dokinál 50.000ftert )

Ha megdicserem hogy jó az új hajszine, elmondja hogy 300kmt ment normális fordaszert aki 40.000ftert csinálta meg. Szóval tényleg inkább semmit nem mondok. Nekünk ez az oka annak hogy nem keresem vagy nem válaszolok neki azonnal vagy hamar elkoszonok tőle. Gondolom annak hogy ti eltávolodtatok van oka azon belül is hogy egyszerűen nem kerestetek egymást . Másik barátnőm (2 évig nem -beszéltünk) olyan volt az első találkozás utána mintha tegnap -beszéltünk volna utoljára .

2019. jan. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Jó dolgok meg éppen akkor nem történtek így jót mesélni nem tudtam,rosszat meg nem akartam."


Hú, hányszor voltam én így az utóbbi 2-3 évben.

2019. jan. 15. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3-as igen van oka bár nem látható oka. Két éve elkezdett dolgozni egy helyen ahol nagyon jól érzi magát és nem vesztünk össze de eltávolodott tőlem is másoktól is.Azelőtt is voltak ilyen távolodós időszakai pl.ha a testvérének a kisgyerekei ott vannak náluk azokon a heteken senkire se szakít időt.De ő egy ilyen magának való típus. Ilyen a kapcsolatokhoz való hozzáállása.Nem haragból nem mondok neki dolgokat magamról hanem azért mert nem ertene meg pl.ilyesmiket mondott azelőtt majd kialakul,megoldódik,elmúlik ez is...Bár ő észre se veszi,hogy gond van,leperegnek róla az ilyen dolgok.Masik barátnő is mondta nem jelentkezik ha ő hívja annyit mond most nem tudok menni,nem alkalmas.Mondta is már nem meri hívni se.
2019. jan. 15. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!