Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Féltek a sötétben? Én 32 éves...

Féltek a sötétben? Én 32 éves vagyok, de félek a sötétben. Tegnap éjjel áramszünet volt, nem tudtam lámpafénynél aludni és féltem a szellemektől és leizzadtam.

Figyelt kérdés

2023. szept. 19. 19:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%

Engem ilyenkor nagyim szavai nyugtattak meg: Miért félsz a szellemektől? Egy halott ember már nem árthat Neked. Az élő embertől kell félni.

És igaza is volt.

2023. szept. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
45%
Nem. Lámpára, tévére stb. aludni pedig nem egészséges.
2023. szept. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Az élőktől is félek, ezért van bezárva kulccsal a bejárati ajtónk. Meg, ha anyám nem lenne itthon, akkor a szobám ajtaját is bezárnám.
2023. szept. 19. 19:54
 4/18 anonim ***** válasza:
30%

Akkor ha sokat kávéztam vagy du kávéztam.

Mindig akkor jön ki rajtam mikor lefekszem aludni, fokozotobban ingerlékenyebb idegesebb vagyok, jönnek a rémtörténetek az agyamba csak mert nyikorog az ajtó, vagy mert erősebben fúj aznap a szél, amikor fáradtabb kimerultebb is az ember estére fokozottabban bekapcsol vmi olyasmi hogy minden neszre is fülel.

Ilyenkor szoktak jó izgi horroefilmeket nézni mások én nem mert amugy beragadnak tudatalattiba is, es negatívan befolyásolja a pszichét olyankor ia amikor észre se veszed napkozben.


Amugy ilyenkor en csakazért is elkezdek jódolgokról álmodozni és arra kreatívkodni. Ugyanis iranyithatod a saját gondolataid.

2023. szept. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
23%

#1 amugy árthatnak.


A kisbabákon kisgyereken vehető észre miket okoznak.

Es ennyi erővel rosszat is okozhatnának.

2023. szept. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
35%
Inkább a villanyszámlától kellene félned...
2023. szept. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
39%

Egyszer a nagyim a temetőn hagyta az olvasó szemüvegét. November volt a halottak utáni napok, mentünk összeszedni a leégett mécseseket meg ilyesmiket.

A nagyim meg ott hagyta valamelyik síron a szemüvegét. Én visszamentem megkeresni, persze már totál sötét volt.

Ez falun volt, de nem féltem, jó hát kicsit az igaz. :P

Nem volt semmi ijesztő, inkább kicsit az a nagy feltűnő csend ami ott volt. Égtek a mécsesek és sehol senki, messze a faluban kutyák ugattak.

Megtaláltam a szemüveget, beültem az autóba és elhúztam, megkönnyebbülve. :D

Egyébként nem vagyok az a félős típus.

2023. szept. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
8%
éngemet a sötétben mindig seggberakot egy szellem , egy ideig féltem a seggberakástól de manapság már megkedveltem a seggbekukit és a setétet is
2023. szept. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
39%

Magától a sötéttől nem félek csak a dohányzóasztal sarkától.

Többször eltörtem rajta a lábujjam.


Amitől nem tudok aludni az a lakáshitel törlesztője.

2023. szept. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
64%

#1

Apukám is azt mondta mindig: Az egyetlen, amitől félned kell, az az élő ember. (Tök materialista volt, én meg folyton a szellemektől fostam.)

2023. szept. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!