Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Féltek a sötétben? Én 32 éves...

Féltek a sötétben? Én 32 éves vagyok, de félek a sötétben. Tegnap éjjel áramszünet volt, nem tudtam lámpafénynél aludni és féltem a szellemektől és leizzadtam.

Figyelt kérdés

2023. szept. 19. 19:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
60%
Nálunk a testvérem fél a sötétben. 50-es, tanult nő, vagány, cégvezető, de a sötétben basszus retteg. Ennek tuti van valami oka, csak ő sem tudja. (Kiskorunkban közös szobánk volt, és kislámpánál kellett aludni akkor is, miatta.)
2023. szept. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Szegény Kérdező😢😢😢

Annyira szeretnék valami használható tanácsot adni,de azon kívül hogy beszélj egy pszichiáterrel, semmi sem jut az eszembe.


Őszintén nagyon sajnállak.


Én a legkisebb póktol is sikítófrászt kapok. De csak attól. Semmi más nem tud belőlem olyan elemi pánikot kihozni.

Én magam sem értem, miért van ez így.

2023. szept. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nekem van egy mini lámpám ami ceruza aksival megy.

2-3 hetente kell tölteni, sötétedéskor magától bekapcsol.

Folyosón és wc ben kicsi mozgásérzékelősök vannak.


Egyiknek sincs túl nagy fénye csak annyi, hogy nem koromsötét van.

2023. szept. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

13


Pedig olyan félhomályban szoktak megjelenni a kísértetek...

2023. szept. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

A szellemektől való félelem azért alakult ki, mert régen nem tudták, mi okozza a különféle betegségeket, aztán ráfogták a rossz szellemekre, megszállta az ördög, megátkozta egy boszorkány stb.

Most már tudjuk a természettudományos okokat, úgyhogy ha tényleg látnánk egy szellemet, örülni kellene, mert az bizonyíték lenne arra, hogy nem szűnünk meg létezni a halálunk után...

2023. szept. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerezz be egy akkus hangulatfényt ilyen esetre.
2023. szept. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én nem félek egy kicsit sem, pedig voltam már éjszaka egyedül kihalt, sötét helyeken.
2023. szept. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én 50-hez közeledek, de az éjszakákat végig parázom én is. Képtelen vagyok teljes sötétben aludni. Bár ennek van oka, én ugyanis sok furcsságot tapasztaltam már. Ebben a lakásban amúgy is kb napi szinten vannak a megmagyarázhatatlan zajok és egyebek.
2023. szept. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!