Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Felnőttkori autizmus tünetei?

Felnőttkori autizmus tünetei?

Figyelt kérdés

2023. szept. 19. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
A legfőbb tünet, ha rendszeresen feljársz a gyk-ra
2023. szept. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

Csak kb.-ra leírva:

Nem érdekli a másik hogyléte, nem small talk-ozik az illető, magányosabb tevékenységet végez, van 1-1 dolog, ami nagyon érdekli, és esetleg profi benne. Csak a megszokott dolgok/körrülmények közt érzi jól magát.

2023. szept. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kitana. ***** válasza:
84%
Ez egy spektrum, és kb egymillió féle tünete lehet.
2023. szept. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2%
Nem tudjuk, szerintem mindenre rá lehet húzni ezeket. Hát olyan Rain man Tom Hanks típus, fut, hülyeségeket beszél, jól tud pingpongozni.
2023. szept. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
#2 nem értem, miért lett lepontozva, mert nagyon jól leírta... Annyi biztos, hogy alig lehet észrevenni. Nyilván intelligens, gyerekként se volt menthetetlen eset az ilyen, azóta szépen fejlődött, és megtanult "maszkolni" (eltitkolni a tüneteit). Több ilyet ismerek, és magam is ilyen vagyok (mindannyiunkat diagnosztizálták gyerekként is, azóta is járunk kontrollvizsgálatokra).
2023. szept. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

Mondjuk ismerek olyanokat is, akik felnőttkorúak, és súlyosabb esetek.


#5 válaszoló

2023. szept. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Ideges,ha egyszerre tobb dolgoz kell csomalni. Allsndo megfeleledi kenyszere van.
2023. szept. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!