Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj hogy ennyire népszerűtlen...

Baj hogy ennyire népszerűtlen vagyok?

Figyelt kérdés

Facebookon csak egy maroknyi ember lájkolgatja a dolgaimat (profilképek, hébe-hóba megosztott rajzok, fotók stb.)


Főleg az zavar, hogy ha néha-néha közszemlére teszem az alkotásaimat, akkor szinte nulla reakciót váltanak ki. Pedig jók!

Legszívesebben nem mutatnék meg semmit sem másoknak a néhány igaz barátomon kívül, akik ha kell kritikát is mondanak (az még sokszor hasznosabb, mint ha csak simán tetszikelik a műveket)

Viszont a pszichológusom azt tanácsolta, hogy mindenféle módon mutassam meg magam a világnak...

Nem tagadom, jólesne népszerűbbnek lenni. De úgy tűnik, valami hiányzik ehhez.

Szánalmas, hogy ez letör?



2023. szept. 22. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
A mindenféle módon való megmutatás nem a saját rajzodnak másokra a facebookon történő ráerőszakolását jelenti, hanem élőben való megnyilvánulást. Mit érdekeljenek másokat a te rajzaid meg fotóid? Azoknak mutasd, akik értékelnek téged.
2023. szept. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%
Biztos, hogy létrehoznék a helyedben erre egy új oldalt FB-on, ahol nem te, hanem a műveid vannak a központban és ida posztolnék. Hirdetném is egyszer-egyszer, egy-egy kedvencemet, sok ahhoz kapcsolódó csoportba be is raknám, így több emberhez eljutna. Maximum úgy raknám ki a saját profilomra is, hogy a létrehozott oldalról osztanám meg.
2023. szept. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Noren1989 ***** válasza:
36%

Nekem speciel mindegy.


Gàz, h ez letör?

Igen.


Ha figyelmet akarsz, azért meg kell dolgozni.

Ha jó vagy a művészetben, szerintem spéci fórumokon, vagy instàn lenne érdemes megmutatni a tehetséged.


A fb kihalóban van, a fiatalabb közösségek màs platformokat hasznàlnak.

2023. szept. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Ma már ez gyerekkorban kezdődik. Nagyon sok szülő is könyörög facebookon hogy az ő kis őstehetségének a rajzai nyerjenek valami szavazáson, stb. Ma már az a fura ha valaki nem posztol semmi ilyet.
2023. szept. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
0%
Férfi vagy?
2023. szept. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
Ez hülyeség. Már nem jó ide nem fészen élem az életem. Úgy vagyok vele, hogy minék kevesebbet tudnak rólam, annál jobb. Ha valaki csak úgy tud örülni, hogy folyamatosan megkell osztani másokkal, ott baj van vagy komoly önbizalom hiány.
2023. szept. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
25%
Miért baj, ha középszerű vagy?
2023. szept. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%

Keress rajzos csoportokat. A meccsnéző sörivó frusztrált sggdugasz szintet képviselő élőlények nem fogják értékelni a rajzaidat.

Meg úgy egyáltalán, az embereket amúgy érdekli a másik ember, csak mindent elkövetnek, hogy ez a legkisebb mértékben se látszodjék.

ápr. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!