Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan változott meg az...

Hogyan változott meg az életed, az elmúlt évekhez képest?

Figyelt kérdés

Milyen irányba haladt?

Ha nem vagy vele megelégedve, akkor tervezel rajta változtatni?


2023. szept. 23. 18:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Egyre sikeresebb, gazdagabb lettem. Megházasodtam, saját, hitelmentes házam és autóm lett, váltottam egy teljesen stresszmentes munkára, bejött minden amit terveztem.
2023. szept. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

1, Egyre sodródok egy rossz irányba a munkahelyemen. Nem megfelelő emberek vesznek körül, bár igaz: nekem is össze kell szednem magamat;

2, Rossz az irány, igyekszem rajta változtatni, pl.:: a stílusom válltatásáva vagy más állást találni, de nem igazán megy;

3, Folyamatban van, sokszor újratervezem a dolgokat.

2023. szept. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%

Röviden.: A legrosszabb, mégis számomra talán az egyetlen úton gondolkozom.


A miértek nem lényegesek. Regény lenne leírni.

2023. szept. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

Pozitív lehetett volna, de negatív lett.

Pár éve volt egy szakításom. Nem zuhantam meg akkor annyira, de nem sok dologban reménykedtem, látva a társkeresési piacot. Aztán, találtam valakit, akivel együtt voltam egy ideig. Minden szép és jó... Lehetett volna, de nem lett. Hiába terveztünk mindent közösen és hiába éltem magam bele, hogy ő valóban megbízható és egy életre szólt. Felrúgta az egészet, kiderült, hogy beteges hazudozó és egyebek. Azóta elég céltalan vagyok, kb. csak tengek. Nem látom semmi értelmét, mert rájöttem, hogy nem lehet normális és megbízható társat keresni. Lényegében, mintha elvette volna a jövőm.

Egyéb dolgok:

- Volt egy fix munkahelyem, ahol a kevés fizu és a körülmények miatt felmondtam. Azóta a 4. munkahelyemen vagyok. Minden lépéssel feljebb ment a fizum, de egyszerűen nem érzem a drágulások miatt.

- Albérletet is kellett sajnos váltanom, kétszer. Mindkétszer többet kellett fizetnem. Sajnos, ez is lehúzott lelkileg és anyagilag is.

- Az egészségem sem szárnyalt a sok negatív hatás miatt, évente többször beteg vagyok.

2023. szept. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

Befejeztem az egyetemet, elkezdtem rendesen dolgozni (bár mellette még elkezdtem a mester szakot is mert kapok kolit meg diákkedvezményt, és nem nehéz). Jól keresek, van egy csomó félretett pénzem, hogy ha majd ház/kocsi kell akkor legyen miből.

Emberi szempontból sokkal magabiztosabb lettem, nyitottabb vagyok az emberekre. Elkezdtem rendszeresen edzeni, bár látszatja nincs mert mindig is izmos voltam, de már van mögötte erő is éd a rendszeres edzés sokat segít a stressz ellen is.

Mondjuk párkapcsolati szempontból nem haladtam semerre, de szerintem 23 évesen elég jól állok így mindent összesítve.

2023. szept. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%

A magánélet katasztrófa, 2019-ben sikerült összehoznom magamnak életem legnagyobb traumáját. "Eddig", ahogy a pesszimista mondaná :D Igyekszem elfojtani.


Szakmailag langyos állóvíz már régóta, több munkahelyváltáson is túl vagyok, de nem látok előrelépési lehetőséget, vagy hogy pontosabban fogalmazzak, fogalmam sincs, merre kellene indulnom.


De amúgy nem panaszkodhatom, szűkösen vagyok meg ugyan, de nem nélkülözöm, egészségem rendben, nem szenvedek, nem unatkozom.

2023. szept. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%

Vegyesen változott.

A karrierrel jelenleg elégedett vagyok, van felretett pénzem.


A párkapcsolat mindig tragikus volt. Barátaim akik voltak velük nem tartom már a kapcsolatot.


Most 31 évesen sikerült elköltözni itthonról.


A jövőbeli legnagyobb tervem, hogy terápiára menjek, mert szükségem van rá, de sajnos rohadt hosszú a varolista(5 hónapja várok, hogy az első állapot felmérésre jelezzenek).

Ezen kívül szeretnék élményeket szerezni.


Ezen kívül voltak komoly hullámvölgyek, ami már orvosi segítséget igényelt. Erre pl nagyon büszke vagyok, hogy 2-3 évig kellett csak az antidepresszánst szedni és már 3 éve nem volt rá szükségem.


Összességében amivel elegedetlen vagyok, azon, ha tudok próbálok változatni, amin meg nem megy egyedül, ahhoz keresek segítséget.

2023. szept. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%

Az én életem langyos állóviz, céltalan.

Lediplomáztam 10éve de egy percet se dolgoztam benne, mert szüleim üzleteiben ragadtam. Itt hattermunkat csinálok , árút rakok ki, eladok, de nem érdekel a terület.


Párkapcsolati szintén se haladok semerre hiába vagyunk 9éve együtt


Sosem voltak céljaim vagy terveim..nem tudom miben vagyok jó, igazán fásult lettem..35f

2023. szept. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%
Halad előre az élet legtöbb területén, hála az ország helyzetének, nem úgy, ahogy szeretném.
2023. szept. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%

Négy éve hagyott el a párom.Társkeresés szinte lehetetlen,de nem is érdekel.

Egészséges vagyok,optimista,rengeteget kirándulok mindenfelé.

Barátaim,aki voltak, családi élete miatt már nem barát.Vagyis otthon gubbasztanak anyuci szoknyáján...

Így magam vagyok,de ennek ellenére nem panaszkodom.Na jó, azért egy barátnak,kirándulótársnak nagyon örulnék :)


54 F

2023. szept. 24. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!