Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan szoktátok feldolgozni...

Hogyan szoktátok feldolgozni a búcsút?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Nekem annyira nehezen megy.Tudom a búcsúzás valakitől vagy valamitől az élet velejárója, de ahjj akkor is...Miért kell megválnunk valamitől amit szeretünk és a jó dolgok miért érnek véget?Egyik személyes példám(van több is)

A Jóban rosszban...Tudom, tudom ez most furcsán hangzik, hogy egy sorozatot nem tudok elengedni, de imádtam!!!9 évig néztem, és a mai napig nem tudom elhinni és feldolgoznia hogy vége.De mondhatnám akár a gyerekkoromat is.Azt sem akarom elengedni, de kénytelen vagyok, pedig annyira szép volt.Veletek is előfordult már ez az érzés?Ti hogyan tudjátok feldolgozni a búcsút?És van olyan dolog vagy személy az életetekben, amit vagy akit a mai napig nem tudtok elengedni?


2023. szept. 25. 15:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%

Ez most komoly?

Nézd vissza akkor.

Nekem is volt sorozat amit néztem, de fel kell fogni, hogy vége.

A személyektől való búcsúzás már más kérdés.

2023. szept. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
23%

Jóban rosszban-t sajnálod? Hát az egy hígfos, bár melyik magyar sorozat nem fos

Egy szaros kórházon marakodtak a maffiózók tényleg hiteles történet

2023. szept. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ízlések és pofonok, bár tény, hogy szebben is megfogalmazhattad volna negatív kritikádat, mert ennek így nem sok értelme volt.Az, hogy mi fős, meg mi nem az relatív.És az, hogy fos az miben nyilvánul meg?
2023. szept. 25. 16:02
 4/18 A kérdező kommentje:
#1 nézem!Minden nap
2023. szept. 25. 16:02
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

9 évig nézted?

Akkor most múltál 9 éves?

Azért kemény, hogy ez egy probléma valakinek...

2023. szept. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem probléma csak hiányzik.Ne keverjük a kettőt, de a kérdés sem feltétlenül erre vonatkozott, csak egy példa volt.
2023. szept. 25. 16:19
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

Pedig az utolsó 1-2 év már kritikán aluli volt, még a saját szintjéhez képest is. Mintha a forgatókönyvírók helyett a színészek találták volna ki a sztorit. Beszélő számítógép :D, AI-nak sminkelt és robothangon beszélő statisztával.

Vagy azok a buta sztereotípiák, hogy minden bűnöző szigorúan argót beszél, és fekete bőrdzsekiben van, borostás.


Ma már annyi sorozat van, biztos találsz egy jó pótlékot. De ha elkezdenéd az elejétől kezdve nézni a csatorna oldalán, hónapokig lekötne.

2023. szept. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Apám úgy dolgozza fel a Jóban rosszban végét, hogy akárkivel találkozik, hamar sorozatokra terelődik a téma, és hőbörög egy sort, hogy lassan nincs normális magyar sorozat.
2023. szept. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Miért a kőgazdag fiatalok jobb??Ugyan már.A Jóban rosszban megszégyenítése az, hogy ez a szenny megy kvázi helyette, mert annak idején a JR is a TV2-ön ment
2023. szept. 25. 17:28
 10/18 anonim ***** válasza:
Magyar filmek meg sorozatok a filmgyártás szégyenei
2023. szept. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!