Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez ilyen női jelzés?

Ez ilyen női jelzés?

Figyelt kérdés
Részemről is van hiba a történetben, hogy bejelölök olyan embereket is fb-n akivel nem beszélgetek túl sokat, nem mindig de néha belecsúszok ebbe sajnos. Egy lány évfolyamtársam volt az aki meg akarta mutatni egy pillanatban haverjával, hogy ők együtt vannak előttem. Elkezdte fogdosni és figyelték a reakciómat közben, elég kínosan éreztem magam emiatt. Inkább el is mentem, mert nem tudtam mire vélni ezt. Nem próbálkoznék nála alapból sem, de szerintem ebből úgy vette hogy neki meg kell mutatni hogy szálljak le róla. Ez igazából csak azért esik szarul, mert így viszonyulnak hozzám az emberek. A majdnem semmire? Ezt jól látom?
2023. szept. 25. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
26%
ez egy pringprungos ánuszfing nagrat alkattal megspékelve
2023. szept. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értelek😂
2023. szept. 25. 19:46
 3/3 anonim ***** válasza:
78%
Nyugi, előttem is csináltak már ilyet, teljesen ok nélkül. Ez a tinik hülyesége, azt hiszek, h mindenki őket akarja, mert lett párjuk. Inkább kínos ez a viselkedés, és nekik, nem neked.
2023. szept. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!