Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetne azt elérni...

Hogy lehetne azt elérni aszexuálisként hogy ne tartsam magam betegnek mindenki máshoz képest és ne frusztráljon az irigység amit a “normális” emberek iránt érzek?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg van e olyan hipnozis amivel el lehet felejteni hogy mi az a szex és hogy más emberek csinálják?

Én tudom magamról hogy nem akarom hogy emberek hozzám érjenek, nem akarok csokolozni főleg nem AZT.

Ehhez képest bárhova megyek mindenki erről beszél, minden erről szól, mivel csinos vagyok férfiak nagyon sokszor próbálkoznak.


Őszintén nem tudom más aszex hogy van ezzel de én ebbe kezdek beleőrülni.

Mivel én képtelen vagyok a szexre, de látom hogy MINDENKI más az és ezt tőlem is elvárnák, így már mindenkire irigykedem aki képes rá és magamnál kb feljebbvalónak kezdem tekinteni.(amellett hogy undorom és egy semmi állatias cselekedetnek tartom)


Már ott tartok hogyha nézek egy borsodi dokut ahol a kunyhóban van 6 gyerek, rájuk is irigykedem hogy ők képesek arra amire én nem….

Ha egy közösségi oldalon látom hogy együtt van egy random átlagos pár, már attól is görcsben van a gyomrom, hogy na ők is sikeresebbek, szerencsésebbek mint én…

Hogy lehetne ezt kiküszöbölni?

Nem tudom hogy mitől lettem ilyen, de csak fejben érzek nemi vágyat, gyakorlatban nem, és kizárólag elérhetetlen férfiak iránt.

Undorodom a meztelenségtől, a nemi szervektől és ha belegondolok hogy mi történt szex közben kb elveszitem a maradék józan eszem.

Közben a családom folyton szekál, hogy gyerek kell, férj kell, miért nem mondok igent a gazdag pasinak aki nyomul rám miközben én undorodom tőle.

Látom hogy szép fiatal lányom milyen elképesztően ronda férfiakkal vannak együtt a pénzért és egyszerre egyrészt irigykedem hogy ők képesek erre, másrészt elhányom magam a látványtól.


Ha belegondolok hogy a szüleim, nagyszüleim csinálták, bőgni és hányni akarok.


Mivel tudom hogy kb a társadalom 0,0001 szazalekaba tartozom, így nagyon szerencsétlennek és egy semmi gyökérnek érzem magam.


Mit javasolna erre akinek van valamilyen jó gondolata?



2023. szept. 27. 16:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Nehéz ügy, próbálok azért pár jótanácsot bedobni neked.

Jól sejtem hogy fiatalabb korosztály vagy? Mert abból hogy ennyire mindenhol a szexet látod most magad körül, én arra következtetnék. És ebben az esetben megnyugtatnálak, hogy idővel sokszor kiderül hogy a szex túlértékelt. Annyi jó dolog van még azon kívül is. Ha tegyük fel tini vagy akkor nem csoda hogy körülötted most mindenkinél tombolnak a hormonok, meg épp fedezik fel a szexualitásukat, de ez idővel azért csökkenni fog.

Szóval az egyik tanácsom a fókuszváltás lenne. Ha én pl tudom hogy születésileg vagyok képtelen valamire, akkor nem kinzom magam vele hogy összehasonlítom magam benne az átlaggal, mert nem lenne fair. És semmi jó nem származna belőle, csak felesleges frusztráció. Szerintem próbálj kicsit a hobbik felé elmozdulni, akár kreatív alkotós dolgok felé. Az energia nem vész el csak átalakul, gondolj bele mekkora dolgokat vihetsz végbe ha az energiádat nem a szexualitás viszi el hanem más irányba csatornázhatod önként.

Aztán van még tanácsom, hogyan fogod kevésbé sajnálni hogy te nem vagy benne ebben a szexpiaci "játékban". Pl itt gyakorin is látni fogod, a jelenkori párválasztás nagyon nehéz lett, meg van mételyezve már lassan az egész. Mindkét nem szív, csak teljesen más dolgok miatt. Rengeteg a csalódás, kiégés, negatív érzelem is. Szóval nézheted a jó oldalát, hogy te ezekből is kimaradsz.

Remélem tudtam segíteni, üdv és kitartás! Idővel jobb lesz minden.

2023. szept. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
Irígység? Ez nekem így elég fura.
2023. szept. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Nevezd másképp,úgy elveszhet az éle. Ez az aszexuális szó mostanában elég elcsépelt lett, ráadásul beskatujáz.

Mond helyette, hogy alacsony igényű, vagy energiatakarékos, vagy hasonló.

2023. szept. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nemtudom de en ferfikent vagyok aszex
2023. szept. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
#1-es vagyok, beugrott közben mégvalami. Szóval az is tud segíteni, ha a sorstársak írásait olvasod, hogy ők hogyan élik meg ezt az egészet. Akkor át fogod érezni hogy nem vagy vele egyedül, és hiába nem átlagos dolog ez, de mondhatni mégis normális. Csak ritka. Ráadásként ott tanulhatsz is még ezt azt a tapasztalataikból, mit hogyan oldanak meg, kéretlen szexuális közeledéseket, aszexualitás létét tagadók helyretétele stb, van ott minden. Tényleg érdemes lehet olvasgatnod is, hátha segít ez is.
2023. szept. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Ez azért így tényleg súlyos helyzet, hogy ennyire undorodsz a testől, szexualítástól, szinte pánikrohamod van, de azért közben irigykedsz is azokra akiknek ez nem probléma. Ehhez már tényleg pszihologus kéne, hogy egy ilyen erős mentális gátat megszüntesen, hogy alapvetően átprogramozza a gondolkodásodat.

Elsőre csak azt tudom elképzelni, hogy egy mély tartalmas érzelmi viszony tudna csak motiválni a változásra, de azt meg nem lehet csak úgy bóltba megvenni.

Félig viccesen gondolom, hogy esetleg sokkterápiával lehetne kissé változtatni rajtad. Elkapni, persze nem megerőszakolni, csak alaposan letapizni, megfogdosni, és pár percig ne tudjál szabadulni a helyzetből.

dec. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6 persze, ha valaki erőszakosan lefogja és elkezdi fogdosni, majd biztosan megjön a kedve a szexuális élethez. Ha félek a kutyáktól és rádásul még meg is harap az egyik, biztos rohanni fogok, hogy vegyek egyet.
dec. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
7: Nem, azt nem gondolom, hogy ettől megjönne a kedve a szexhez, de esetleg kimozdítaná a szinte fobiás undoródó állapotából. Legyen az aszexuális szint a 0, az átlagos szexualítás 3-5, Ő meg kb -5 szinten lehet. Ha legalább ezt a fobiás undorodást mérsékelni lehetne, mondjuk felhozni -1 -re, az már előrrelépés lenne. És utánna még nagyon sok változás kellene, a gondolkodásában mire egyáltalán kicsit is élvezni, vagy legalább elfogadni tudná a szexualítást.
dec. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Annyira cikinek érzem már itt is a kérdést hogy mostanáig meg sem mertem nezni a válaszokat


Félig viccesen gondolom, hogy esetleg sokkterápiával lehetne kissé változtatni rajtad. Elkapni, persze nem megerőszakolni, csak alaposan letapizni, megfogdosni, és pár percig ne tudjál szabadulni a helyzetből.


Ne aggódj, többen is megfogdostak már, nálam 20 évvel idősebb is, olelgetes meg “tancikalas” formájában es sajnos ezután arra jottem rá hogy lefagyok ilyen esetben annyira sokkol…


Sajnos azt hogy egyáltalán ne érjen hozzam férfi kb csak úgy lehetett volna elérni ha nem jövök ki a szobambol…


A legnagyobb baj hogy én magam sem tudom hogy mi a gond pontosan

Nyilván nem segített a vallásos nevelés, az hogy az apámtól undorodom, több dolog miatt is, de leginkább azért mert előttem verte agyon az anyám

Az anyám ennek ellenére férfi függő meg szexfuggo es csak az élteti hogy talajon magának valakit, most is 50 felett isteníti az aktuális pasijat


Az sem segít hogy extrém módon undorodom a nem nagyon szép férfiaktól, bár csinos lányként lenne lehetőségem, mégis nagyon nehéz szép férfit találni


A gold digger kvákat pedig nagyon lenezem de közben irigylem is őket amiért erős a gyomruk

Nekem is sokkal könnyebb életem lehetne ha el tudnám tartatni magam…. Itthon ezt javasoltak


Egyébként meg sokszor fel sem fogom hogy létezik ilyen dolog hogy szex es hányni tudnék tőle

Főleg ha arra gondolok hogy családtagok csinálták 🤮


Nincs az a pszichiáter aki ezen tudna segíteni

dec. 17. 13:38
 10/11 anonim ***** válasza:

Látod, ez a probléma, hogy a lehető legkisebb mértékben sem vagy megbékélve magaddal. Persze, mindent az aszexualitásra vezetsz vissza, de igazából a probléma a jókora frusztráltságod, és az önelfogadás teljes hiánya.

Kicsit más téma, de engem meg soha nem vonzott a bulizás. Az, hogy hétvégente lerészegedjek, az meg végképp nem. Mégsem éltem meg traumaként, hogy gimiben majdnem mindenkinek ez volt a fő témája. Nem akartam másokra hasonlítani, nem akartam az ő életüket élni, egyszerűen éltem a saját életemet, és nem azon zsörtölődtem, hogy szemét XY, megint bulizni fog menni hétvégén.

dec. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!