Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetne azt elérni...

Hogy lehetne azt elérni aszexuálisként hogy ne tartsam magam betegnek mindenki máshoz képest és ne frusztráljon az irigység amit a “normális” emberek iránt érzek?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg van e olyan hipnozis amivel el lehet felejteni hogy mi az a szex és hogy más emberek csinálják?

Én tudom magamról hogy nem akarom hogy emberek hozzám érjenek, nem akarok csokolozni főleg nem AZT.

Ehhez képest bárhova megyek mindenki erről beszél, minden erről szól, mivel csinos vagyok férfiak nagyon sokszor próbálkoznak.


Őszintén nem tudom más aszex hogy van ezzel de én ebbe kezdek beleőrülni.

Mivel én képtelen vagyok a szexre, de látom hogy MINDENKI más az és ezt tőlem is elvárnák, így már mindenkire irigykedem aki képes rá és magamnál kb feljebbvalónak kezdem tekinteni.(amellett hogy undorom és egy semmi állatias cselekedetnek tartom)


Már ott tartok hogyha nézek egy borsodi dokut ahol a kunyhóban van 6 gyerek, rájuk is irigykedem hogy ők képesek arra amire én nem….

Ha egy közösségi oldalon látom hogy együtt van egy random átlagos pár, már attól is görcsben van a gyomrom, hogy na ők is sikeresebbek, szerencsésebbek mint én…

Hogy lehetne ezt kiküszöbölni?

Nem tudom hogy mitől lettem ilyen, de csak fejben érzek nemi vágyat, gyakorlatban nem, és kizárólag elérhetetlen férfiak iránt.

Undorodom a meztelenségtől, a nemi szervektől és ha belegondolok hogy mi történt szex közben kb elveszitem a maradék józan eszem.

Közben a családom folyton szekál, hogy gyerek kell, férj kell, miért nem mondok igent a gazdag pasinak aki nyomul rám miközben én undorodom tőle.

Látom hogy szép fiatal lányom milyen elképesztően ronda férfiakkal vannak együtt a pénzért és egyszerre egyrészt irigykedem hogy ők képesek erre, másrészt elhányom magam a látványtól.


Ha belegondolok hogy a szüleim, nagyszüleim csinálták, bőgni és hányni akarok.


Mivel tudom hogy kb a társadalom 0,0001 szazalekaba tartozom, így nagyon szerencsétlennek és egy semmi gyökérnek érzem magam.


Mit javasolna erre akinek van valamilyen jó gondolata?



2023. szept. 27. 16:43
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Azért a bulizás kicsit más téma szeintem mint egy olyan dolog amiből az emberek születnek és boldog boldogtalan képes rá, olyanok is akikből ki sem néznéd vagy olyanok is akikhez külső alapján a kutya sem érne de mégis megteszik

Számomra ez felfoghatatlan és olyan mintha egy másik bolygóról jönnék


A magányról meg ne is beszéljünk

Nem véletlen akar ennyi ember kapcsolatban lenni és a házasság az alap mozgatórugója a társadalomnak

Nekem ez is kimarad

Most is egy nagyon rossz epizódban vagyok, depresszív és emiatt jön a pánik a sötét jövőm miatt

dec. 21. 11:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!