Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert utalnak ha nem is ismernek?

Miert utalnak ha nem is ismernek?

Figyelt kérdés
Szoval ugye nemreg kezdodott a suli, en most elsos vagyok gimiben es egy eleg furcsa osztalyt kaptam.. Marmint akikkel igy osszehaverkodtam azok jofejek, de van egy olyan lanycsapat akik valamiert mar az elejetol ki nem allhatnak engem, majd le is irom hogy miket csinalnak.. Pedig egy szot nem beszeltunk es egyebkent en tenyleg senkivel nem voltam bunko, sot eleg baratkozos tipus vagyok szoval barkivel megtalalom a kozos hangot, de valamiert megsem szimpatizalnak velem.. Mar az elso napon furcsan neztek ram, es csak ram... Utana kezdodott el az h elkezdtek direkt ugy kibeszelni hogy enis halljam, es a folyoson mikor megjelentem elhallgattak neha ami mar azert eleg gyanus.. Meg egyszer egyik haverom a bufeben allt es azt mondta nem hallotta mirol beszeltek csak hatrafordultak es ennyit mondtak neki:"jaj bocsi te joban vagy vele.. " Meg az oltozkodesemre is beszoltak pedig ez egyebkent egy muveszeti suli es vannak erdekesebb szettek is, az enyem azokhoz kepest full atlagos,masoknak megsem szolnak be. Meg azt gondolom h nem a ruha teszi az embert es mindenkinek a szive joga mit vesz fel..nekem egy "picsagatyara" Szoltak be, ami egyebkent egy sima feher rovidnadrag volt..Soha egy rossz szot nem szoltam nekik, miert bantanak??
2023. szept. 28. 19:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja, es enis lany vagyok, ez kimaradt
2023. szept. 28. 19:42
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek ilyenek. Nem tudod megváltoztatni őket, saját gondolkodás módodat tudod maximum megváltoztatni és leszarni őket.
2023. szept. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Kitana. ***** válasza:
100%
Művészeti suliban gondolom azt nézik ki, aki túl átlagos :D Gondolom ők ilyen alter, elvont lányok, tapasztalataim szerint, leginkább fiatal korban ők 1000x nagyobb ítélkező pitsák tudnak lenni, mint bárki más.
2023. szept. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Vannak rajtam kivul "atlagos"-an oltozkodo lanyok az osztalyban, en tenyleg nem ertem ezt😫
2023. szept. 28. 19:53
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert az emberek ennyire rosszmájúak, főleg gimiben.Engem is gúnyoltak, vékony voltam állandóan kaptam jelzőket úgy hogy halljam: " itt jön a deszka" stb.

Összejöttem a másodikosok leghelyesebb csávójával, ribinek voltam elhordva. Az emberek gonoszak, rosszindulatúak.

2023. szept. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Kifogtad a vezéregyéniségű pic.ák figyelmét. Őszinte részvétem.


Ok? Szokd meg, hogy nem kell hozzá ok! Az ilyen szemét libák ilyenek.


Én egy évet bírtam ki az első szakközépben, ahova jártam. A vezéregyéniségű csajok időnként nevettek rajtam. Egy lány pedig különösen engem piszkált. Hátulról nekem tolta a padot, majdnem a könnyem eleredt, azt hittem kiszáll belőlem a lélek... Ja és ez tanórán történt, látta a tanár. Egyértelmű volt, hogy félek a poloskáktól. Nos, ő ahelyett, hogy a zsepivel fogott poloskát kidobta volna, elkezdett kergetni, az arcomba akarta nyomni. Akkor kezdett ordítani a tanár (mert tanóra volt), amikor elesetem, a többiek pedig nagyot röhögtek rajtam. Na nem a csajt ordította le, aki az arcomba akarta nyomni a bogarat, hanem engem, hogy mit rohangálok órán, mi van ha komolyan beütöm magam, és ugye ő felel értünk. Na kösz, b+ - gondolom mind a mai napig. Rengetegszer gúnyolt, cseszegetett... Az osztályfőnök egy perc alatt lezavarta a hagyjon engem békén beszélgetést, utána vele és a többi erre vevő lánnyal műkörmökről beszéltek, hogy milyen legyen a következő, hol csináltatták a lányok, mennyiért, és a fiúkról, szerelmi ügyekről.


Semmi oka nem volt engem bacogatni. Elvoltam egyedül, csöndben olvastam, rajzoltam vagy tananyagot olvasgattam, telómon pötyögtem... Igazán nem zavartam senkit.


Komolyan. Ne keress logikát bennük. Több ész szorul bármelyik kutya mancsai közé szorult piszokba.

2023. szept. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Na igen, engem is leku*vaztak, voltam mar minden🥱
2023. szept. 28. 19:58
 8/11 anonim ***** válasza:
93%

Szóval most kezdted a gimit.

Ne foglalkozz velük, mert annál rosszabb, és akkor pokoli nehéz 4 éved lesz.

Olyanok társaságát keresd akikkel kijösz.

Akiket leírtál csajokat, hidd el azok még egymást is kibeszélik a hátuk mögött.

2023. szept. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%

B

Ne törődj velük. Majd találnak maguknak más témát. Ha panaszkodsz, észreveszik, hogy fáj, akkor vérszemet kapnak. Koncentrálj azokra, akikkel jóban vagy. Járj el velük kiállításokra, előadásokra, múzeumokba. Az épüléseddel foglalkozz, ne ezekkel a libákkal.

Ne hagy elvenni az önbizalmadat. Dolgozz, gyakorolj, alkoss!

2023. szept. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez a munkahelyeden se lesz jobb később.Mindenhol van pár mocskos dög.Nálunk a fiatal,csinos nők mind összefeküdtek a férfi kollégákkal.Ezt leginkább azok terjesztik,akik igen,meg nem birják el viselni,hogy nem ők a legszebbek.

Nem kell semmit csinálnod,mindig lesz valaki aki igy fog veled viselkedni.

2023. szept. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!