Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen ember az aki hagyja...

Milyen ember az aki hagyja hogy a felesége lyukas babakocsigumival mászkáljon a gyerekükkel ?

Figyelt kérdés
Naponta több kilométert ... egyszer már volt hogy cserélni kellett akkor is a feleség intézte 2 gyerek mellett . De legalább 1 hónapot akkor is így jártak . A férj külföldön dolgozik van szabadnapja
2023. szept. 28. 19:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
2%
Nem apa. Nem férj.
2023. szept. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem intézi most is az anya?
2023. szept. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
22%
Válókeresetet beadni, 50-50% gyermekfelügyeletet kérve. Így majd megtudja a kedves papa, hogy mekkora meló a gyereknevelés.
2023. szept. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit sarkosnak érzem ezt a kérdést. Lehet havi egyszer van használva a babakocsi. Lehet 5 hetente jár haza a férj. Lehet nem mondja a feleség, mert őt nem zavarja.


Az én férjem is dolgozott külföldön, volt, hogy 7 hétig nem láttam. Bizony magamnak intéztem mindent, még a kőművest, villanyszerelőt is, mert a férjem nem volt itthon! Babánkat én hoztam vittem, vele mentem mindehova, nem volt segítségem. Ettől még nem kevesebb, mint bármelyik másik férj.


De TE miért szólsz bele?

2023. szept. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%

És most komolyan egy sz@ros babakocsi kerék miatt kellene hazajönnie a férjnek külföldről?! 🤣


Inkább az anyát minősíti hogy még nem oldotta meg és inkább így tologatja az utcán..

2023. szept. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem kell hazajonni csak megrendelni esetleg .. meg utanajarni ismét milyen méret kell stb . Vidéken élnek mindennap reggel és délután is használni kell mert az autó a férjnél van , a nagyobbik gyereket oviba kell vinni es hazahozni. ( nincs tömegközlekedes ) Kéthetente jár haza kb . Igen , gondoltam hogy kapok majd ilyen jellegű választ hogy az anya igénytelensége is .
2023. szept. 28. 20:16
 7/18 A kérdező kommentje:
De amúgy azt tegyük hozzá, hogy anyáé a ház ahol élnek , a kocsi anyáé (nincs jogsija) . Szerintem fáradt , esetleg tényleg leadta magát ...
2023. szept. 28. 20:24
 8/18 anonim ***** válasza:
45%
Tessek, adok egy racionalis jotanacsot es le vagyok pontozva. Gyonyoru.
2023. szept. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
63%

Valszeg gazdag pénzes smucig.


Exemmel.en is jártam.

Amikor nekem ennem se volt mit ő 50 ezres cipőket vett magának.

Amikor egyszerre voltunk betegek neki mindenféle vitamin probio orrspray nekem semmi.

Es el akart venni felesegul.


Pont ez jelent meg a lelki szemeim elott hogy en majd lyukas cipoben járok majd a gyerekkel babakocsizni, ő meg audival "wellnesel", vagy ezt az egészet ő nem látja, vak, csak én?


Számtalanszor alázott is.

Pl volt olyan hogy az utolso pénzembol köszöntöttem őt fel es veletlen megtudta hogy nulla a szamlam es hogy neki ment el az utolso is, kiröhögött egyszeruen. Masnap megbánta ugyan mert elhalmozott akkor ajandékokkal. Ő engem. Ez amolyan lelkiismeretfurdalos dolog volt nála.


Ezen kivul számtalan egyéb probléma volt. Féltékeny zsarnok, nárci is stb.


Szóval kegyetlen női sorsok vannak.

De én ebbe nem szültem..

2023. szept. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Jav

Exemmel én is így jártam

2023. szept. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!