Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Otthon bántalmaz titeket...

Otthon bántalmaz titeket valamelyik családtag? Szülők, házastárs, stb. Munkahelyen? Hallgattok róla vagy kértetek -e segítséget?

Figyelt kérdés

Fizikai és leéki vagy szóbeli bántalmazásra értem a kérdést.

Ismertek olyat, akit bántalmaz valaki?



2023. szept. 29. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Szóbeli van otthon, de oda vissza megy. Rossz mintákat hoztunk a családunkból, de próbáljuk utána mindig megbeszélni.
2023. szept. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A kérdés az, hogy az itteniek bántalmaznak-e valakit.


"és leéki vagy szóbeli bántalmazásra értem a kérdést."


Azt is elfogadod, ha nő bántalmaz pasit?


Pl. ha a nő a mű kedvességére hivatkozva pofátlanul kiéli a pasit, és váláskor elveszi a házat is? Az annak számít?

2023. szept. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem. Otthon sem. Munkahelyen sem. Egyszer volt egy ilyen munkahelyem, ahol a főnököm ordítva próbált meggyozni valamiről. Másnap reggel vittem neki a felmondásomat.


Nem tűröm el senkitől. Valószínűleg azért, mert otthon sem láttam ilyet.

2023. szept. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A volt főnököm. Mondjuk ott neki volt egy kis háreme nyaligátorokból, mind bunkók voltak. Olyan dolgokat mondtak, amit senki nem engedhet meg magának, igazi véglények voltak. Mikor felmondtam, akkor meg pláne én lettem a főellenség, azt akarták, hogy még egy hónapig járjak be, hogy gyötörhessenek. Rábasztak, másnap már nem mentem.

Már 2 hónapja máshol dolgozom. :)

2023. szept. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszaitokat. Otthoni rossz minták: sajnos így van.

2.persze, elfogadom, a nők ugyanügy képesek, sőt, egy youtube videóban egy ehhez értő orvos ezt mondta, "az igazi pszichopaták a nők", ez erős, de ha egy nő pszichopata, az nagyon veszélyes.

3.már én sem tűröm el a bántást, akkor bántanak, ha engedjük, ezt megtanultam én is

4.s főnökök közt sok van, az ilyen psz.paták vezetőkké akarnak válni és érzéketlenségük folytán ez sikerül is.

Ügyesek vagytok, ha távoztatok, és távozni fogtok ha egy ilyen lény bántalmsz, kiabál, stb. :)

2023. okt. 1. 07:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyereknek otthon bántottak. Segítséget kértem a suliban de nem segítettek. El szökten otthonról amikor 14 éves lettem mert senki sem segített. Aztán 16. Évesen megtaláltak intézetben kerültem ott is bántottak és ott se segített senki. Aztán be telt a pohár és az egyik lányt szét vertem amikor meg akart verni utánna érdekes módon senki se bántott már. Tanulság? Ütsz vagy ütnek! Segítséget ne várj mastól
2023. okt. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6/6 én is kétszer nem mentem haza, 3.os kislány koromban
nov. 19. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!