Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normálisak számít hogy hazudta...

Normálisak számít hogy hazudtam ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Nagyon későn kísért haza a barátom és éhesek voltunk. Találtunk egy éjjel nappali boltot, ahol vettünk egy mélyhűtött pizzát. Láttam, hogy lejárt a határidő de nem szóltam, nem akartam a vidámságot jó hangulatot elrontani. Plusz azt se tudtam hogy ilyen helyzetbe balhézni kezd e a boltossal a barátom vagy, hogy viselkedik ilyenkor. Itthon lebeszéltem hogy megegyünk, mondtam felébred az egész család a pizza illatára és ilyen későn jobb lenne könnyebb ételt enni. Másnap mondtam anyunak hogy vettünk egy pizzát de lejárt több hete. Így kidobtuk. A barátom megkérdezte, hogy ízlett-e a pizza nekem és a szüleimnek, azt mondtam igen. De nem akartam a jó hangulatot elrontani és megbántani, tudom kedves akart lenni és tisztára gáz lett volna azt mondani hogy rég lejárt. Szerintetek ez megfelelő ebben a helyzetben vagy velem van baj?
2023. szept. 30. 17:16
A kérdező szavazást indított:
Én is így tettem volna.
Máshogy viselkedtem volna.
Nem tudom mi megfelelő ilyenkor.
26 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez egy nagyon kicsi dolog. Én viccesre vettem volna a fiurát és elmondtam volna, hogy már lejárt. Nem jó tulajdonság ilyen apró dolgok miatt nem igazat mondani. Ha megbántódik csak kedvesen megmondom neki, hogy megesik az ilyen. Mondjuk a boltossal nem értem miért állt volna le veszekedni :D
2023. szept. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Kitana. ***** válasza:
100%
Akinek ez elrontja a hangulatát, annál bajok vannak. Megmondtam volna, hogy lejárt, tudomásul vettük volna, mint a normális emberek, aztán ettünk volna mást. :D Komoly konfliktuskerülési gondjaid lehetnek, ha ilyen helyzetekben is inkább hazudsz.
2023. szept. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút elmebeteg lehet, ha attól félsz, hogy ilyentől kiakad, balhézni kezd, elrontja a kedvét, vagy bármi ilyesmi. Nem a pizza kérdés a gond, hanem hogy miért olyan a kapcsolatotok mintha tojáshéjon lépkednél.
2023. szept. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
Nem volt sztem semmi baja annak a pizzának. De a boltos ki sem tehette volna, ez viszont gáz. Miért vettétek meg? Nem volt másik?
2023. szept. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez a viselkedés nagyon unszimpatikus. Kis dolog, de akkor is hazugság, és sok kicsi után lehet nagyobb is...

Simán megkell mondani mi a helyzet. Mi ebbe a nagy dolog? Lejárt a pizza ajajj...


Vagy te vagy a nem normális vagy ő, de igazából egyikőtök sem mert egymással vagytokxd

2023. szept. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Szervizmérnök úr ***** válasza:
20%

Egy ilyen pizza 6 vagy 12 hónapig áll el fagyasztva?

Tudtad?

Ha 1 héttel tovább tartod, megöl.

Mai fiatalok életképtelenek?

2023. szept. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
13%
Mert azzal nem rontod el a hangulatot ha mind ketten hánytok v fostok a wcn?
2023. szept. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%
Az élet nehéz. Lesz még benne halál, veszteség, tragédia, fájdalom, csalódás, meglepetés, rossz döntés, és ezek mind erősítik az embert, és ha jól van feldolgozva, akkor emberi kapcsolatokat is. Te egy kib*szott lejárt pizzát nem vagy képes megtárgyalni a pároddal, akkor hogy mersz rá számítani valóban nehéz, terhes időkben, amik tényleg embert próbálnak majd? Én nem értem a logikádat. Teljesen önsorsrontó és hibás döntés elkerülni egy szituációt ÉS hazudozni. Ez az a mentalitás ami társadalmi szinten is láthatóan fogyatékos, hiperszenzitív degeneráltakat nevel a jövő generációiból.
2023. szept. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
24%

Arról nem is beszélve, hogy azt hogy adta ki azt a kollektív intelligenciátok, hogy egy fagyasztott pizza megoldást nyújt majd az éhségetekre éjszaka? Egyikőtök sem látott semmi problémát az elképzelésben?


Én azt mondom ideje egy bibliai árvíznek.

2023. szept. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%
Elég fura egy ember vagy...
2023. szept. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!