Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van olyan szervíz Debrecenben...

Van olyan szervíz Debrecenben vagy környékén aki normálisan el tud végezni egy kormánymű cserét? Nem számít az óradíj, csak hogy normálisan legyen megcsinálva. Típus Suzuki Swift 2000 esetleg van valaki aki külön ért ehhez a típushoz?

Figyelt kérdés

2019. szept. 4. 06:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt bármelyik szerviz vagy autó szerelő megtudja csinálni.

Úgy a legkönnyebb autót szerelni ha kiszerelem a rossz alkatrészt , az újat meg berakom helyette.

2019. szept. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudja bármelyik, mert vagy le akarnak húzni vagy meg sem csinálják és az árát meg elkérnék......
2019. szept. 5. 15:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Csináld meg otthon, de akkor ha itt kérdezel, ez biztosan nem opció. Nem túl nehéz, de vannak benne szivatós részek és utána kell egy futóműbeállítás. Én otthon cseréltem, nem mondom, hogy mégegyszer nekikezdenék, főleg korlátozottan használható aknával (nem szerelőaknának készült). Ha nem számít az óradíj, Suzuki szervizt keress, ők talán értenek hozzá. Egyébként valóban nehéz rendes szerelőt találni, olyan még nem volt, hogy valaki után ne kelljen valamit szerelnem, sokaknak pedig csak a szája jár, mikor dolgozni kellene, akkor hirtelen nem ér rá, vagy nem alacsonyodik le Suzuki szintre. Én szoktam a legtöbb dolgot csinálni, de régóta van egy hiba, amit nem tudok mire vélni. Felkerestem több szerelőt, ők sem. Ennyit ér a legtöbbjük.
2019. szept. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos itthon nem tudom megcsinálni, nincs hozzá aknám. A márkaszervízben pont hogy nem értenek hozzá, és még baromi drágán is dolgoznak és azt is szarul.... Igaz aki kicsit ügyesebb már nem ebben az országban van
2019. szept. 6. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!