Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én szeretek egyedül...

Csak én szeretek egyedül enni? Miért jó ez társaságban?

Figyelt kérdés
2023. szept. 30. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Hangulatosabb.

De van amit mások előtt nem szeretek enni, pl hamburgert.

Az folyik össze vissza.

2023. szept. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem csak te! Én is egyedül szeretek enni.
2023. szept. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedül. Kiütéseket kapok attól, hogy minden társasági esemény az evés köré épül. Nekem ez csak egy biológiai szükséglet, amit nincs ingerem bárkivel is megosztani.
2023. szept. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szintén mint a 3-as.
2023. szept. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Én is egyedül szeretek enni.
2023. szept. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Pacsi: én is egyedül szeretek enni. Utálom a szürcsögést-nyáladzást-röfögést-büzizést-pukizást hallgatni. Na meg a közben "szükséges" small talk-okat.
2023. szept. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jaj a small talkot ne is említsd. Megkértek hogy a szünetben együnk együtt, de nem csak a hangokat, hanem a közbeni sztorizásaikat se bírtam már. Azt hitték valami bajom van mert nem szóltam semmit. Ennyire nehéz ezt levenni, hogy egyszerűen irritál az egész dolog. Otthon is családdal a közös evés jaj de fontos ceremónia. Erre van az a taktikám hogy direkt később megyek enni mint ők, így biztos nem találkozunk (remélhetőleg). Vagy késő este, az is egy opció. Nem szeretem ha néznek ha eszem, se azt nézni hogy más eszik, a hangok meg egyenesen gyilkosságra késztetnek néhány embernél.
2023. okt. 1. 10:12
 8/9 anonim ***** válasza:
39%

Majd ha nem lesz családod kérdező, vissza fogod még ezeket az időket sírni.

Nagyon jó közösen étkezni, csak sok ember még a családjával szemben is antiszociális.

Nem kibírod azt a fél órát?

vagy az a baj hogy addig nem bújhatsz el a virtuális világban?

szégyen akinek nincs 30 perce a családra fordítani az étkezési időt.

2023. okt. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ebben az a szégyen hogy azt feltételezted ennyiből hogy aszociális vagyok a családommal szemben. Az antiszociális teljesen mást jelent. Pusztán azért mert enni nem szeretek társaságban, szoktam a családommal úgyhogy megnyugtatlak. Abba meg bele se megyek, hogy az evésen kívül is van élet. Ez az elszigetelődési viselkedés rejtély nálam hogyan alakult ki benned ezekből, de nem is izgat annyira a válasz.
2023. okt. 1. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!