Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Imádok társaságban lenni és...

Imádok társaságban lenni és szeretem ha sok ember vesz körül, olyanok akikkel jól érzem magam. De sajnos nincsenek barátaim. Sokszor egyedül vagyok és ilyenkor egyből rámtör a magány. Van még valaki így?

Figyelt kérdés

Barátom barátaival szeretek lenni. Meg eleve jól érzem magam, ha valakivel elmegyek valahova és bekerülünk egy nagy társaságba, imádok embereket megismerni és nincs gond a barátkozással sem. De ahol lakom, ott nincs senkim, ergo nem tudok elmenni senkivel sem sehova. Olyan szívesen elmennék futni, esténként sétálni, beülni egy kocsmába valakivel és csak beszélgetni. Vagy csak kifeküdni és nézni csendben a csillagokat. De egyedül?? Általában bent ülök a szobában, néha kimegyek a kertbe, gépezek, olvasok, elszórakozgatok, de ilyenkor mindig magányosnak érzem magam. Pedig tudom, hogy nem lehetek minden egyes percben emberek között.


Sokan ajánlották, hogy induljak el egyedül, de az meg milyen már? Mintha keresném az utolsó eldugott nyuszitojást, amit már rég megtaláltak és a többi között van.


Ördögi kör amúgy: ahol lakom onnan nem szeretnék senkivel sem barátkozni több ok miatt.

1. itt már mindenkinek megvan a maga társasága

2. nagyon sokat csalódtam ezekben az emberekben

3. egyszerűen nem érzem itt jól magam


Mégis arra vágyom hogy legyen valaki a közelemben, akinek annyit mondhatok 5 perc múlva tali.



2013. aug. 6. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokan vannak így,megyek veled.
2013. aug. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 S3l3jt válasza:
100%

A film, irodalom, zene művészet 80% rólad/rólunk szól.

Így van ez a világ. Feladatod, hogy ezt elfogadd.

Felületes haverságra mondják : Barátság.

Alkalmi/rövidtávú szexkapcsolatokra: Szerelem.

Anyagilag felfutott emberekre: Boldogok.

STB, STB

Mind hazugság.

Van valahol egy neked való, aki rád vár.

Ha nem ma fogsz vele találkozni, később.

Ott kezdődik a te feladatod. Értékelni fogjátok egymást, vagy kerestek/vártok tovább? Kitartás.

2013. aug. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
A legtöbben így vagyunk sajnos. Én is szívesen veled tartok, ha nem laksz messze.:)
2013. aug. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Már azt hittem komolyan is gondolod amit írtál,hogy az alkalmi szex egyenlő a szerelemmel.Bár ez a mai felfogás eléggé kifordult magából.Annyian vannak egyedül,vagy csak egy felületes alkalmi kapcsolatban élnek.Na jó,erről sokat lehetne beszélni.A kérdező talált valakit akivel kimozdulhat,és hol vagytok lokalizálhatóak,utolsó?
2013. aug. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Bp.
2013. aug. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ott pedig van bőven ember,programok,szép helyek.Szerintem fogsz találni innen is értelmes pestit,ha már ott is magányosak.
2013. aug. 10. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Hát azért nehéz beilleszkedni. :)
2013. aug. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :) Én borsodi vagyok


19L

2013. aug. 10. 19:21
 9/10 anonim válasza:
Én is Borsodból jöttem fel Pestre. :)
2013. aug. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 S3l3jt válasza:

Beilleszkedni....

Teszem azt egy szelíd törzsből kerülök a kannibálok közé...

Most komolyan.... Én is bagózzak, tetkózzak, alkalmi sexre hajtsak STB STB, csak azért mert épp nem akarok végre magányos lenni? Ez borzasztó életszemlélet.

Nem veled van a gond. Inkább a bolygó lakóival.

Légy türelmes, és értékeld magad.

2013. aug. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!