Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ember az ismerőseite...

Van olyan ember az ismerőseitek között, aki tönkretette a családját az alkohol miatt?

Figyelt kérdés
Bármilyen történet jöhet.

2023. okt. 1. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Apám addig ivott, míg anyu ki nem rakta a szűrét. Elitta az összes pénzt, amiből ételt kellett volna vásárolni.
2023. okt. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szintén az apám. Sajnos mára teljesen le van épülve a pia miatt.
2023. okt. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egész családom alkesz volt,mára a 1-2 kivétellel mind meghalt.Apám agresszív alkesz volt.Minden este sírtunk hugommal mikor verte anyámat.Menekülnünk kellett.Az egész életemre hatással volt.Anyám egyedül nevelt,éhezés,szakadt ruhák és albérletből albérletbe.Pokoli gyerekkor.Aztán anyám is alkesz lett és prostituált.Folytonos szégyenérzet,mert látták a barátaim.Takarítás az alkeszek után..mocsok és büdös.Míndíg éheztem,kenyér helyett bor volt.Nem volt fűtés és villany soha.Igy már gyerekként büdös dohos szagom volt a suliban.Annyi haszna volt ennek a pokoli életnek hogy egy sört se vagyok hajlandó meginni.Aki azt mondja hogy finom meg hogy buli..háát.
2023. okt. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgyszintén. Apámat mindig jobban érdekelték a computer-játékok meg az ital. Aztán 2017-ben már elválva anyámtól egyedül élt, mígnem a delirium tremens-be csúsztatta magát és szó szerint rá kellett törni a lakásajtót a katasztrófavédelmisekkel, mert magatehetetlenné vált és maga alá vizelve találták a kanapén feküdve. A Nyírő Gyula kórházban tengette az utolsó napjait, végül egy tüdőgyulladás vitte el álmában. Amit ő életében elivott pénzt, abból bizony egy felsőkategóriás lakást is vehettünk volna.
2023. okt. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A családját nem, csak saját magát. Egy szomszéd volt a házunkban, amolyan reggeltől-estig italozó figura. Igazából nem volt rossz ember: jó humora volt, mindenki kedvelte. Tudták róla, hogy alkoholista, de nem igazán vették komolyan, mert úgy gondolták, hogy tudja, hol a határ (olyasmi figura volt, mint Bajor Imre). Aztán 52 évesen meghalt hasnyálmirigy-gyulladásban.
2023. okt. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ismerősöm.


Anyja végre!!! kidobta 4 év tétlenség után (én a második sikertelen elvonó után az utcára bsztam volna).

2023. okt. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!