Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mièrt utánoznak? Es miért...

Mièrt utánoznak? Es miért szólnak meg?

Figyelt kérdés

Pl beszólnak hogy de ronda a csizmám(barna hímzett bőr), erre 1 hét múlva meg olyat besz magának ami nekem van.

Anyám meg minek rakom fel a hajam csattal? Higy nézel ki.

Erre aztán felfogatja magának a haját csattal.

Vagy miért rágom a körmöm .inek van az ujjam a számban hogy néz ki.

Aztán mikor jön a palija ugyanezt csinálja.



Vagy atrendezem a lakást bámul a szomszed aztan ő is átrendezi.

Felszedtem a ház elol a szemetet nagyjábol erre neki áll felszedni ő is mikor jön a pasija es ugy adja elő magát mintha őt èrdekelné a tiszta környezete.

Aztán ramszoltak hogy állandoan mosok megy nálam a gép, zavarja, erre elkezd ő is állandoan mosni és azt terjeszti magárol ő milyen házias.


Engem lehordanak mindig aztán elkezdenek utánozni!


Vagy kitaláltam egy uj sminket, erre bnőm másnaptol ugyanugy festi magát es azt akarja nekem beadni hogy ez az ő stílusa ő találta ki.

Vagy felvettem kendőt a derekamra masik bnőm is leutánoz es az is ugy adja elő magát hogy ez a saját stílusa.


Mért utánoznak es hordanak engem le?



2023. okt. 3. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Hát igen, részvétem, szar lehet élni ilyen istenháta mögötti zsákfaluban...
2023. okt. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Olvasd el La Fontaine:A molnár a fia meg a szamár meséjét! Ott is megszólták őket bármit csináltak,mindenbe bele lehet kötni! Bolond ki megfogad minden szóbeszédet! Nem érdekel eztán senki fecsegése. Mától nem adok csak a magam eszére. Ne foglalkozz senkivel tedd azt amit jónak látsz!
2023. okt. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen sztoriknál összeomlok mindig, hogy engem a kutya nem utánoz, mennyire élettelen lehetek már...? Hüpp
2023. okt. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Dobj egy képet magadról.Szerintem benned látják a tökéletességet és téged utánoznak,mert olyan a kisugárzásod.
2023. okt. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mièrt lenne falu?

Család, szomszèdok, barátnők a téma.


Szinte mindenhol kapom a lehordásokat, megbántàsokat, de aztán meg utánoznak amit tudnak.

Olyanokat meg soha hogy pl.jó a sminked nekem is tetszik, jó a hajad, hogyan csináltad meg, jó ez a csizma, hanem kiröhögnek gúnyolnak aztán meg leutánozzák.

2023. okt. 3. 12:15
 6/9 A kérdező kommentje:

Kb ilyen egyszeru nő vagyok.

Lehet tenyleg kipróbálom a nyakba kendőt is kivancsi vagyok munkahelyen hányan fognak utánozni és elterjed a kendő


[link]


Vagy pl shortba belefűzve

[link]

2023. okt. 3. 12:26
 7/9 anonim ***** válasza:
A shortomat egész nyáron így hordtam, és tök magamtól agyaltam ki, nem egy fotóról loptam az ötletet. Neutánozzálmán.
2023. okt. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

En nem ugy hordtam soha. Csak nincs a googlen az ahogy en. Csak shortosat találtam.


En passzos nadrágokra teszem féloldalasan meg stb.

2023. okt. 3. 14:52
 9/9 A kérdező kommentje:
Az csak egy pelda volt hogy nem falusinak kell elképzelni. Mert az elsőnek a kendőről csak az ugrik be.
2023. okt. 3. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!