Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Azt miert csinálják az emberek...

Azt miert csinálják az emberek hogy mások vágyait csinaljak meg maguknak/utánoznak?

Figyelt kérdés

Szántalanszor feltünnek de itt is olvasom az olyanokat mikor másokat majmolnak az emberek.


Pl ha en ki akarom festeni a kecom es erröl mesélek a baratom es bnöm is neki állt atfesteni amiben laknak.

Vagy ugy volt baràtom tud hozni nekem külföldröl vmi olcsobb kocsomit erre a bnöm rittig azt kért az autoszerelö párjátol hogy intézzenek neki autot.

Ha kiprobálok vmi uj sminket másik héten màr azzal jön velem szembe egy ismim akinél voltam.

Vagy a sok munka miatt el akartam menni massziroztatni mindenkinek ezt fujtam hogy de jo lenne(de nekem drágàk), erre kollegam közli hogy ö elment masszázsra de jo volt.


És ez még hagyjàn. Mindezek es hasonlok után meg nekem "verik a mellüket", hogy ö kifestett, kapott autot, ugye milyen jo az Ö sminkje? Es azt várják hogy váölba veregessem öket meg gratulálgassak.



2020. nov. 1. 08:05
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*kocsit
2020. nov. 1. 08:06
 2/15 A kérdező kommentje:

Egy példa innen a gyk-rol valaki kiirt valami sulis kérdés, és egy válaszbol részlet:

"amit iskolának hívtak, én vittem a legtöbbre :D A többiek álmait is megcsináltam, had' irigykedjenek ha megtudják."

2020. nov. 1. 08:10
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
Én sem értem miért jó ez, azt hiszik majd akkor többnek, meg nagyobbnak fogjuk gondolni őket emiatt. Fenét, én konkrétan halálosan megutálom az illetőt.
2020. nov. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
"egy hulye szazat csinal"
2020. nov. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

Miert fogod fel ugy, hogy majmolnak? Te beszelsz rola mert tervezel valamit … ezzel a masiknak is otletet adsz, hogy festeni kellene … ez a masik meg is valositja es orul neki … erre te nem tudsz orulni az oromenek mert azt hiszed teged majmolt.


Te csak csomo voltal a zsebkendojen es a hatasodra megtette amit kellett.

2020. nov. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%

Példaképnek lenni akit kovetnek a tobbiek inkabb buszkeseg, mint fel kellene haborodni rajta.


Erdekes, a kozossegi oldalakon pont az a lenyeg, hogy minél tobben kovessek az embert.


Fene tud mar eligazodni a mai világban!

2020. nov. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

5# nem hiszem hanem tudom.

Hirrelen mindenkinek az kell ami nekem vagy hirtelen mindenkinek az lesz a celja mint nekem, veletlenül sem más.

2020. nov. 1. 09:04
 8/15 A kérdező kommentje:
Még abba is belemennék kiserletnek hogy random gyk-saktol kérek ötleteket tippeket azt szépen szètdobom a környezetemben ès tá dám a gyk iranyitja majd öket
2020. nov. 1. 09:06
 9/15 anonim ***** válasza:
Engem még soha senki nem utánozott le. Teljesen összetörtem. Ezek szerint én már szart sem érek? :(
2020. nov. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Na ez is jo kerdes. Ha en nem utánozom öket akkor valojaban ök sz.rt se érnének nekem??
2020. nov. 1. 09:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!