Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért utánoznak a barátaim és...

Miért utánoznak a barátaim és barátok-e?

Figyelt kérdés

Nem találkozunk napi szinten, inkább olyan 2-3 hetente, de többször beszélünk közben kb meg neten írunk egymasnak.

Bármit kitalálok, elkezdem, újítotok, ők is. Kettő lány, nem ismerik egymást. Beiratkoztam tanfolyamra, ők is ( addig eszükbe sem volt). Elmentem dolgozni x munkakörbe, hirtelen ők is olyan helyen akartak dolgozni. Levágattam a hajam, ők is. Elkezdtem az edzést, ők is (nem velem, csak ők is elmentek). Rengeteg ilyen van még a körömlaktól komoly dolgokig..bármit mondok, mesélek, hogy kitaláltam, szeretném.. tőlük addig nem hallottam róla, de megcsinálják ők is


2020. júl. 20. 16:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Irigyek rád. Nem jó barátkozni ilyen személyekkel, mert te iszod meg a levét, téged fog bosszantani a dolog.
2020. júl. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!