Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vannak erőszakos gondola...

Miért vannak erőszakos gondolataim?

Figyelt kérdés
A családom teljesen átlagos és noha a gyerekkorom nem volt éppen túl fényes, de akkor is inkább visszahúzódó voltam főként. Most is ez van nagyrészt velem dióhéjban, viszont úgy érzem valahol tényleg nem tudom hol elszakad valami cérna bennem és azóta állandóan vonz az erőszakos tettek fejben. Annyira elengedem magam ennek, hogy nem bírom ki már. Gépemen naplót kezdtem el írni mik kavarognak bennem ilyenkor, de sokszor nem érzem elégnek. Komolyan beszélek hogy ez felemészt lassan. A felszínen már megjátszani is nehezemre esik ezt néha, ejtek hibákat mostanában ahol érzik az emberek rajtam hogy nem vagyok kedvelhető. Semmilyen a hozzáállásom hozzájuk mostanában. Kedves próbálok lenni ezek ellenére, de nem mondhatom el ezt másnak, hogy mik vannak bennem igazából, mi miatt van ez. Belül nem vagyok kedvelhető személy, hiába sokszor megnyerő a külső megnyilvánulásom. Viszont ezt csak én tudom és félek attól hogy engem más boldogít mint ami őket.
2023. okt. 3. 17:49
 1/1 zombee válasza:
Mindenkinek vannak ilyenek, inkább jó jel, így vezeted le a gőzt ami a nap folyamán felgyülemlett. Nem kell foglalkozni vele, ez egy külön kis világ amit úgyis csak Te érthetsz. Erőszakos játékot ha játszol, ott rendesen ki tudod élni ezeket a gondolatokat, miközben átlagos, normális, békés életet élsz.
2023. okt. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!