Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én egy felnőtt baba szindrómás...

Én egy felnőtt baba szindrómás srác vagyok, a saját kertemben, szerintetek merjek majd venni egy hintát és néha hintázni? Csak mert azt nagyon szretnék. Persze lesz majd lemez kerítés hogy ne lásson senki.

Figyelt kérdés

abdl vagyok, és tényleg infantilis ez nem valami szexuális dolog számomra, ez inkább gyerekkori trauma miatt alakulhatott ki nálam.



De ez nem is lényeges, csak azért írtam le hogy elmondjam hogy nem valami perverz állat vagyok, és számomra ez megnyugtató és szeretek olyan dolgokat viselni amitől megint gyereknek érzem magam. Pl. egy kantáros nadrágot meg ilyeneket meg ami úgy aranyos. Na meg imádok mesét nézni. Nem tudom hogy vajon ha mégis valaki meglátná a saját telkemen hogy hintázok egy kantáros nadrágban amin még van aranyos minta is, akkor mit gondolna rólam?


Jövőre el is fog készülni a házam, és a kerítés is. Már alig várom de vannak bennem még ilyen gátlások úgy is hogy a saját kértemről lenne szó


2023. okt. 3. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyenek gátlásaid, tök jó hogy meg mered élni és meg is kell. Én rengeteget szenvedek- attól, hogy nem merem megélni, és ez rosszabb. Szóval hajrá! :)
2023. okt. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
te is kicsi vagy ? miert nem mered megelni? a 4 fal között sem mered? mert utcara en sem mennek igy ki, de otthon igen, es a kertemben is megakarom majd, de kicsit felek h valaki latni fog. es mit gondol.
2023. okt. 3. 22:55
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
otthon más, otthon oké de szeretném idegenek előtt is utcán meg mindenhol hogy önmagam legyek, otthon ha a tesom ott van akkor nem merem mert beszól
2023. okt. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan szerezz be egy hintát. Én nem néznék furcsának senkit ha hintázni látnám, életkortól független.

Felnőttként nekem is eszembe jut néha hogy mennyire hintáznék/csúszdáznék/ugrálóváraznék ha tudnék😁 Szerintem nem gáz vagy furcsa.

Egyébként beltéri hinta nem megoldható? Ha jól tudom lehet venni hintaszéket és hintát is ami kifejezetten beltérre van, az egyetlen hátulütője mondjuk hogy nagyobb hely kell hozzá.

De szerintem nem szégyellni való az sem ha a kertedben szeretnél hintázni. A normális embereket nem fogja zavarni, a többit meg szard le:)

2023. okt. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki, nyugodtan töltsd azzal a szabadidőd, amit szeretsz, ami jól esik!
2023. okt. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

"ajon ha mégis valaki meglátná a saját telkemen hogy hintázok egy kantáros nadrágban amin még van aranyos minta is, akkor mit gondolna rólam?"

Nem tök mindegy, mit gondol rólad? De komolyan. Gondoljon amit akar, semmi hatása nincs az életedre. Ezért tök felesleges megvonni magadtól az ilyen tök ártatlan szórakozást.

2023. okt. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem értrm, hogy nem szarod le ki mit gondolna. Kit érdekel, de komolyan??? megért az a senki, akiről beszélsz? Ismer? Tudd téged?
2023. okt. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!