Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen sikeresek a magas...

Miért ilyen sikeresek a magas és vékony srácok a lányoknál?

Figyelt kérdés

Én seggdugasz vagyok a magam 178 centijével, és egész életemben a magas vékony srácok hoppolták el a csajokat előlem. lletve folyamatosan azt látom, hogy a 10/10-es nők 80%-ba magas vékony srácokkal vannak együtt. Koliban lakok, van is egy 20 éves, 191cm magas, de kb 60kg-os szobatársam. Nagyon introvertált,(legalábbis velem) nem valami beszédes, sőt, eléggé lányos a viselkedése is. Emiatt azt hittem hogy meleg, de ma este mikor mentem el, ő pont akkor jött vissza a szobába, valami 10/11-es instamodell nővel az estére. Hát, a szám is tátva maradt.

De egész középsuliba ez volt, akkor sose volt barátnőm. Viszont a rondább, de magas srácoknak mindig volt.


Mi lehet emögött az evolúciós ok? És nyilván vannak kivételek, nem azt mondom, hogy csak az ilyen srácoknak van barátnője, hanem hogy tapasztalataik szerint az ilyen srácoknak könnyebb lányt találni.



2023. okt. 4. 01:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
85%
170 cm alatt vagyok,a barátnőm kb.5 cm-rel magasabb nálam.A vicc az,hogy szinte ő szedett fel engem.Szóval a lényeg,hogy ne siránkozz a magasságod miatt.
2023. okt. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!