Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nem szeretem a gyerekeket...

Ha nem szeretem a gyerekeket és a kisgyerekes szülőket, rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés

Alapjáraton a normális gyerekekkel nincs bajom, de mikor meglátok ilyen hogy mondjam szépen, lecsúszott, vagy szegény szülőket esetleg még üvölt is a gyerekük illetve gyerekeik attól herótom van. Nem értem minek kell magát reprodukálnia annak akinek éppen jut a betevő falatra, annak a gyereknek nagyon nehéz lesz talán ez az oka nálunk is így volt hogy csak bevállalt anyám engem is meg bátyámat is felelőtlenül és talán ez jön elő bennem.

Vagy pl van egy kollégám akit nem szeretek mert egy nagyképű fa$z és mióta gyereke lett azt hiszi letett valamit az asztalra holott ehhez nem kell nagy tehetség hogy valaki gyereket csináljon… Emiatt rossz ember lennék?


2023. okt. 4. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Nem. Jogod van azt szeretni, akit akarsz. Bár, ha keresztény vagy, akkor minden felebarátodat szeretni kell.
2023. okt. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem vagy rossz ember. A gyerekek is és a kisgyerekes szülők is gonoszok, nem beszélve a keresztényekről.
2023. okt. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sokféle ember van, - el kell fogadni azt is, hogy ilyenek is léteznek.
2023. okt. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A hóhérok mindig is komolyan vették felebarátaikat!
2023. okt. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Metionin ***** válasza:
100%
Ettől még nem lesz senki gonosz. Én sem szeretem a gyerekeket és herótom van azoktól a szülőktől, akik azt hiszik, hogy a gyerekkel együtt a spanyolviaszt is kitolták. Na és, magánügyem, hogy kit kedvelek és kit nem. Amíg nem bántom őket, addig szerintem senkinek semmi köze hozzá.
2023. okt. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Pacsi: nem vagy rossz emiatt. Vannak köztük, akik nagyon nagyra vannak a gyerek miatt maguktól, holott nem megfelelően nevelik a gyereket, így nem csoda a negatív hozzáállásod.
2023. okt. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kisgyerekes szülőként is utálom a kisgyerekes szülők nagyját. Hasonló okok miatt. A gyerekeket nem, nem tehet róla, hogy nem foglalkoznak vele. De azért, ha nem bírom, kikerüljük.
2023. okt. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
24%

Neked nem is a gyerekekkel meg a szülőkkel van bajod úgy am bloc,hanem az amúgy is tökfej kollégával, meg azokkal, akiknek a döntéseit nem érted.


Ha szeretnél tenni érte, hogy kevesebb nyomorgó sokgyerekes cigány család legyen, akkor támogasd az Igazgyöngy Alapítvány fogamzásgátlási programját. Az a lényege, hogy megismertetik a nőkkel a fogamzásgátlási lehetőségeket, és utána segítenek személyre szabottan választani, segítenek kifizetni, megszervezni (pl. ha valakinek a spirál a jó megoldás, az egyben nagyobb tétel, plusz el kell jutni az orvoshoz felhelyeztetni stb.)


Ha a nyomorszéle blogra rákeresel, van több poszt arról, hogy miért probléma a fogamzásgátlás a legszegényebbek körében.

2023. okt. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!