Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, nők! Ti mi alapján...

Lányok, nők! Ti mi alapján döntitek el, hogy melyik üzletben vásároltok vagy nem vásároltok tampont/betétet? Milyen preferenciák számítanak?

Figyelt kérdés

Meg meritek venni bárhol a tampont, vagy betétet, vagy van olyan hely, ahol nem szívesen vásároltok ilyet valamilyen okból kifolyólag? (Pl. az eladók meglátják, vagy felismernek valaki valahol egy boltban és nem szeretnél előtte/előttük ilyet vásárolni, vagy túl drága az adott boltban, esetleg online veszitek ezt is, vagy valami egyéb tapasztalat, stb.)

A kérdés tehát, hogy milyen opciókat, kritériumokat vesztek figyelembe amikor menstruációs terméket kell vásárolnotok? Van-e olyan hely amit nélkülöztök, vagy éppen olyan eset, hogy csak az adott helyen vásároljátok?



2023. okt. 4. 19:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

Azokban az üzletekben veszem meg, ahova amúgy is járok bevásárolni például élelmiszerekért és tisztítószerekért. A legtöbb helyen úgyis ugyanazokat a márkákat árulják, legfeljebb az árban lehetnek kisebb különbségek.

Nem félek és szégyenkezek megvenni, miért is tenném? Egy kicsit is értelmes ember nem akad fenn ezen, ahogy azon sem, ha WC papírt vagy gyógyszert vesz. Nagyon ostobának kell lenni ahhoz, hogy te bármit is gondolj arról, hogy valaki betétet vagy tampont vesz. Mi ez a hülyeség?

2023. okt. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%

Bárhol megveszem, az se érdekelne, ha ismerném az eladót. Nem ciki dolog tampont vagy betétet venni, ez egy teljesen normális dolog. Pont olyan, mint mondjuk wc-papírt venni.

Szóval nincs preferenciám, de általában akkor szoktam venni többet, ha épp akciós.

2023. okt. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
Bárhol mivel ugyan azt árulják mindenhol
2023. okt. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

Vagy drogériában veszem, ha akciós vagy van hozzá kuponom.

Vagy a helyi goods markerben. (végszükség esetén marad a coop)


Tiniként még cikinek tartottam. Wc papírral a kezemben sem voltam haza sétálni, vagy esetleg betétet venni (faluban laktunk)

Azóta is ugyanabban a faluban élek, felnőttem és már nem zavar, ha a főút mellett sétálok a kezemben egy 12db-os wc-papírral, vagy ha épp akkor veszek betétet/tampont mikor a Pista bácsi (tulajdonos) van a kasszában.

2023. okt. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%

Ott szoktam megvenni, ahol egyébként is vásárolok élelmiszert, vagy bármi mást, és ahol jó áron van.

Egyszer az önkiszolgáló pénztárnál hagytam egy doboz tampont, és a blokkal vissza is mentem érte. Nem éreztem cikinek, egyszerűen odamentem az egyik eladóhoz, és szóltam, hogy ott felejtettem. Már félre is volt téve nekem, és a blokk bemutatása után simán ideadta. Úgyhogy nincs ezen mit izgulni, természetes dolog. 😄

2023. okt. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Kitana. ***** válasza:
83%
Ott szoktam venni, ahol dolgozom, mert árulunk tampont is és nagykeráron tudom nálunk venni, ismerem a kasszásokat, pont nem izgat, hogy látják, hogy tampont veszek, sőt, még a férfi biztonsági őrnek is meg szoktam mutatni, hogy nézd, ezt vettem, adjál rá security matricát :D Előtte Aldiban, DM-ben, Rossmannban vásároltam, amihez épp kedvem volt, attól függött, hogy épp élelmiszert kellett-e vennem ezen kívül, vagy inkább háztartási cuccokat. Szerintem látszik, hogy nő vagyok, szóval nem hiszem, hogy bárki meglepődne rajta, hogy néha menstruálok is.
2023. okt. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
a kritériumok: jusson eszembe, legyen éppen nyitva, és útba essen.
2023. okt. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább sehol, kelyhet használok többnyire. Ha véletlenül veszek betétet, vagy tampont, akkor a Pennybe, mert van egy márka(betétekből), ami nekem bevált, egyébként meg random, ami útbaesik leggyorsabban, ha váratlanul jött volna meg.
2023. okt. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak facellét használok, így igen be van határolva, hogy hol veszek. De ha olyat használnék ami mindenhol kapható akkor ott vennék ahol éppen tudok, felnőtt vagyok
2023. okt. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%
Plus áruház, Goods market, mert a bevált termékeim ott olcsóbbak. Vagy még Pennyben, a Pennys sem rossz. Semmi ciki nincs benne, nem érdekel, ki látja.
2023. okt. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!