Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, nők! Ti mi alapján...

Lányok, nők! Ti mi alapján döntitek el, hogy melyik üzletben vásároltok vagy nem vásároltok tampont/betétet? Milyen preferenciák számítanak?

Figyelt kérdés

Meg meritek venni bárhol a tampont, vagy betétet, vagy van olyan hely, ahol nem szívesen vásároltok ilyet valamilyen okból kifolyólag? (Pl. az eladók meglátják, vagy felismernek valaki valahol egy boltban és nem szeretnél előtte/előttük ilyet vásárolni, vagy túl drága az adott boltban, esetleg online veszitek ezt is, vagy valami egyéb tapasztalat, stb.)

A kérdés tehát, hogy milyen opciókat, kritériumokat vesztek figyelembe amikor menstruációs terméket kell vásárolnotok? Van-e olyan hely amit nélkülöztök, vagy éppen olyan eset, hogy csak az adott helyen vásároljátok?



2023. okt. 4. 19:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%
Ahogy éppen kijön, élelmiszerbolt, kínai, éjjel-nappali. Nincs mit titkolóznom, szerintem aki nem tudja hogy egy felnőtt nő menstruál az hülye :D Egy dolog tud behatárolni Always Platinum sajnos sok helyen nem kapható, én pedig nagyon szeretem.
2023. okt. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Metionin ***** válasza:
75%
Mivel csak egy bizonyos fajtát használok, ott veszem meg, ahol abból nagy kiszerelés épp a legjobb árban van.
2023. okt. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem bonyolítom ennyire, megveszem abban a boltban ahova amúgy is bemegyek valamiért. Nem értem miért lenne gond ha felismernek.
2023. okt. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Csak hogy ilyen alternatíva is legyen, mert még nem volt: barátnőm mosható betéteket használ, általában közeli bio boltban, vagy online szokta megvenni, ahogy épp kijön a lépés.

De amíg használt egyszer használatos betéteket, addig ő is megvette bárhol, ahol épp vásárolt, sőt amikor betegség miatt nem tudott elmenni, akkor én is megvettem neki. Elmondta a fő paramétereket, megkerestem, küldtem képet, leokézta, hogy ez tényleg az és az ára is megfelel, én meg hazavittem, nincs ebben semmi ciki.


Ha téged feszélyeznek az ilyen dolgok, akkor gondolj arra, hogy a másik embernek ugyanúgy vannak testnyílásai, testnedvei, nemi szervei, sőt a lábuk és a szájuk is ugyanúgy büdösödik, mint a tiéd. Senkinek nincs oka ilyesmi miatt cikizni téged.

Ha pedig te nem érzed cikinek, akkor a szándékos cikizés sem működik veled szemben, mert ha nem veszed fel a cikizést, akkor megunják és abbahagyják. De ez legfeljebb iskolában szokás, felnőtt korban már egyáltalán nem.

Ha még iskolás vagy és ezért tartasz tőle, akkor megoldás lehet, hogy szülők vegyék meg, vagy ha te veszed, akkor becsomagolod, hogy ne lássák, ha összefutnál valakivel. De inkább a fejedben próbáld helyre tenni!

2023. okt. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ahol eddig laktam 5 percnyire volt tőlünk egy DM, kb. minden ilyen vegyi és testápolási cuccot + kozmetikumot egy részét is ott vettem. Most picit messzebb van, de szeretem a kínálatot, árakat, sajátmárkás termékeit, szóval továbbra is ott veszem.
2023. okt. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Általában plus market, nálunk ott a legolcsóbb. Viszont ha úgy jön meg, hogy váratlanul ért vagy bármi akkor a legközelebbi élelmiszerbolt is tökéletesen megfelel. Egyáltalán nem érdekel mit gondol a pénztáros vagx az se ha ismer, valószínűleg neki is meg szokott jönni. Ez szerintem gyerekként ciki csak.
2023. okt. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Hussaro Hungaricus ***** válasza:
100%

Férfi eladó vagyok egy áruházban. A kérdés nem hozzám szól, de talán érdekel az én véleményem is.


Napi szinten vásárolnak nálam fiatal lányok és idősebb nők is tamponokat, óvszert, fehérneműt...

Engem egyáltalán nem érdekel. Dolgozok ezerrel és tök kivagyok. Mindenkinek kell vásárolnia és sokan baromságokat vásárolnak. Ez nálam el van könyvelve. Én is ilyen vagyok, ha vásárolok. Egyébként meg automata üzemmódban vagyok, sokszor nem is tudom, mit vettek nálam két vásárlással ezelőtt. Néha a párom is nálam vásárol és otthon lepődök meg, mit vett. :-)


Intim dolgokra mindenkinek szüksége van, kinek erre, kinek arra. Orrot is fúj mindenki, kakilni is szoktak. Ilyenen felnőtt ember nem akad fenn.

Vannak furcsa dolgok, de egy bolti eladónak nem az, hogy mit vásárolsz, hiszen azért van ennyi termék, hogy megvegyék mindet.

Például ahogy felöltöznek az emberek, ahogy viselkednek. Valaki mondjuk tök büdös, kötekedő stb. ezek, amin megütközök.

2023. nov. 30. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!